Мишел Обама во бело бикини ужива со ќерката Малија во Мајами (фото)


Мишел Обама во бело бикини ужива со ќерката Малија во Мајами (фото)

Поранешната прва дама на САД, Мишел Обама и нејзината најстара ќерка, Малија, ретко може да се забележат во вакво издание, но изгледа дека тие уживаат без да се грижат за околината.

mishel-obama-vo-lezherno-izdanie-uzhiva-so-kjerkata-malija-vo-majami-foto-01.jpg

Мајката и 19-годишната ќерка се забележани како шетаат на плажа во Мајами, опкружени со пријатели, вклучувајќи го и поранешниот советник на администрацијата на Обама, како и персоналот на Тајната служба.

53-годишната Мишел е фотографирана во бело бикини, комбинирано со бели шорцеви со висок струк и бела тенка кошула, додека пак Малија е облечена во црн долен дел бикини и дуксер.

Истиот ден подоцна, двете дами се забележани како го напуштаат хотелот со многу куфери, пред да се упатат на ручек.

Облечени во лежерни аутфити, семејството Обама повторно покажа дека ужива во животот надвор од Белата куќа:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
12 фото докази дека Кејт Мидлтон е совршена во улогата на мајка Знае како да се справи со изливите на бес на децата без паника. Одлична е и во о...
Како ќерката му го спасила животот на Роби Вилијамс и уште неколку факти за неа Таа е неговата светла точка која постојано го потсетува дека животот е вреден за...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg