Како изгледаат ѕвездите кога се гости на свадба? (фото)


Како изгледаат ѕвездите кога се гости на свадба? (фото)

Ѕвездите секогаш изгледаат гламурозно на секој свечен настан и внимаваат на секој најмал детаљ, иако понекогаш си дозволуваат и посекојдневен изглед.

kako-izgledaat-dzvezdite-koga-se-gosti-na-svadba-foto-01.jpg

Но, како и да е, често се истакнуваат, па ако подобро размислите, понекогаш дури е и ризично да бидат поканети на свадба.

Причината е јасна – секогаш ќе бидат во центарот на вниманието и ќе ги засенат младоженците со спектакуларниот изглед.

Сепак, може да послужат како инспирација со нивниот стајлинг, па погледнете како изгледаат тие кога се гости на свадба:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото) Помеѓу славните мажи има многу горди татковци на ќерки кои ги наследиле нивните ...
Како изгледаат славните дами на плажа летово? (фото) Славните дами знаат како да уживаат во животот и одморот го користат максимално....
Кога славните дами ќе излезат од дома без грам шминка (фото) Исто како и сите останати жени, така и славните жени сакаат да го одморат лицето...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg