Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на плажа во Лос Анџелес (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на плажа во Лос Анџелес (фото)

Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина знае да ужива во времето поминато заедно.

irina-shajk-so-bredli-kuper-i-negovata-mini-kopija-lea-na-plazha-vo-los-andjeles-foto-01.jpg

Во вторникот, тие беа забележани на плажа во Лос Анџелес заедно со нивната ќеркичка Леа.

Ретко може да се уловат сите тројца во јавност, но кога ќе се појават, тие изгледаат совршено.

Во кежуал аутфити, Бредли и Ирина очигледно уживаа со нивната преслатка ќеркичка која е мини копија на тато.

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар? Неверојатната хемија помеѓу нив не би имала долг животен век. Двајцата останаа с...
Само Ирина Шајк може да изгледа совршено по кошула и дуксер, без грам шминка (фото) Со минимална шминка, бициклистички и долга кошула, моделот изгледаше совршено на...
Ирина Шајк со ќерката во парк, Бредли Купер шета сам - двајцата среќни (фото) Атрактивната Ирина е комплетно посветена на мајчинските обврски, а Бредли релакс...

Спонзорирани линкови: