Први фото докази дека Кери и Саманта не се поднесуваат


Први фото докази дека Кери и Саманта не се поднесуваат

Научени сме да ги гледаме рака под рака, како разговараат за теми кои би ги споделиле само со најдобрите пријателки, но таа поврзаност останува само додека камерите се вклучени.

prvi-foto-dokazi-deka-keri-i-samanta-ne-se-podnesuvaat-001.jpg

Бидејќи веруваме во тоа дека една фотографија може да замени илјада зборови, ќе се потпреме на фотките од снимањето на вториот дел на филмот, кои дури сега го најдоа патот до јавноста.

„Зад сцената“, Ким Катрал и Сара Џесика Паркер очигледно не се поднесуваат.

Драматичните фотки дури сега беа објавени, откако Ким Катрал пред неколку ја обвини Сара Џесика Паркер дека „ја користи смртта на нејзиниот брат како трагедија врз база на која сака да остави добар впечаток.“

Докази за драмата која трае со години:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Голи насловни страници кои ќе се паметат со години Многу познати личности се соблекле голи, за улога во филм, за реклами, за да спо...
Ким Кардашијан и Канје Вест го добија своето трето дете од сурогат мај... Ким Кардашијан и Канје Вест се пресреќни поради приновата, а Норт и Сент поради ...
Џесика Симпсон во бикини на Бахамите, откако го врати вишокот килограм... Русокосата за одморот на Бахамите се релаксираше во црвени бикини покрај својот ...