Џеј Ло во раскошен златен фустан на црвен тепих со Алекс Родригез (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


Џеј Ло во раскошен златен фустан на црвен тепих со Алекс Родригез (фото)

Џенифер Лопез е пример за тоа како секоја жена посакува да изгледа на 48 години.

j-lo-vo-raskoshen-zlaten-fustan-na-crven-tepih-so-aleks-rodrigez-foto-01.jpg

Пејачката секогаш изгледа совршено каде и да се појави, независно во каква комбинација е облечена – од спортска до елегантна.

Во вторникот таа се појави на црвениот тепих на TIME100 галата, заедно со нејзиниот сакан Алекс Родригез.

Џеј Ло секако, беше во центарот на вниманието, облечена во златен раскошен фустан на Zuhair Murad, со висок шлиц и длабоко деколте.

Косата прибрана во ниско опавче, минимална шминка, дијамантски обетки искомбинирани со неколку бразлетни и прстени - и нејзиниот изглед е совршен.

Таа беше придружувана од нејзиниот партнер Алекс, кој секогаш ја прати со елегантниот избор на облека.

Погледнете како изгледа парот на црвениот тепих:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Златен тоалет и уште 9 лудо скапи работи кои Канје Вест ги поседува Канје заедно со сопругата Ким купи приватен остров на Карибите од 12 милиони дол...
Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот ... Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа годин...
Алекс Родригез дома си пронајде 17 години стара фотка со автограм од Џ... Судбината има чудни планови. Алекс Родригез сигурно не замислувал дека поп диват...