„Чак Бас“ се сонча на плажа во Мексико и покрај обвинувањата за сексуални напади (фото)


„Чак Бас“ се сонча на плажа во Мексико и покрај обвинувањата за сексуални напади (фото)

Во Лос Анџелес против британскиот актер има отворено два случаи, но тој негира сè и се релаксира на плажа.

chak-bas-se-soncha-na-plaza-vo-meksiko-i-pokraj-obvinuvanjata-za-seksualni-napadi-foto-01.jpg

Актерот Ед Вествик, односно незаборавниот Чак Бас од серијата „Gossip girl“ се релаксира на плажа во Мексико.

30-годишниот Вествик ужива во прекрасна атмосфера покрај океанот, откако ги негираше обвинувањата за сексуални напади.

Против британскиот актер има обвинувања за силување од страна на четири жени, кои проговорија јавно во склоп на движењето „Me Too“ и го гонат по судски пат.

Тој негира дека некогаш присилил некоја жена на секс, а во меѓувреме ужива во Мексико.

Во меѓувреме неговата девојка Џесика Серфати му е најголема поддршка.

New York just ain’t the same without..

A post shared by Jessica Michél Serfaty (@jessicamichel) on

Ед на плажа во Мексико:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на ... Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
Мишел Обама во бело бикини ужива со ќерката Малија во Мајами (фото) Поранешната прва дама на САД, Мишел Обама и нејзината најстара ќерка, Малија, ре...
Џеј Ло без шминка, со природна виткана коса на одмор со Алекс и четири... Џенифер Лопез и Алекс Родригез се заедно повеќе од 1 година и многу често го пом...