15 фотографии кои Иванка Трамп сака да ги сокрие од светот

Модни утки заедно со мајка ѝ.

15-fotografii-koi-ivanka-tramp-saka-da-gi-sokrie-od-svetot-12.jpg

Моторџика.

15-fotografii-koi-ivanka-tramp-saka-da-gi-sokrie-od-svetot-13.jpg

Несоодветни чизми.

15-fotografii-koi-ivanka-tramp-saka-da-gi-sokrie-od-svetot-14.jpg

Премногу златно.

15-fotografii-koi-ivanka-tramp-saka-da-gi-sokrie-od-svetot-15.jpg

Добрата девојка стана лоша.

15-fotografii-koi-ivanka-tramp-saka-da-gi-sokrie-od-svetot-16.jpg

Романтика со тато.

15-fotografii-koi-ivanka-tramp-saka-da-gi-sokrie-od-svetot-17.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Му го криеше лицето, го држеше да виси од тераса како бебе – како изгледа најмалиот син на Мајкл Џек... Тој имаше само 7 години кога почина неговиот татко Мајкл Џексон, а заедно со нег...
Хејли Бибер за кризите во бракот: „Плачев и сакав да се разведам од Џастин – мајка ми ме натера да и... „Ѝ се јавив на мајка ми со плачење и ѝ реков дека не можам да издржам повеќе.“ –...
Лук, коцки мраз и уште 3 тајни со кои Рики Мартин (50) ја одржува титулата „згоден заводник“ Рики Мартин (50) со текот на годините изгледа само подобро, а неодамна таткото н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg