Тензични фотки од кавга помеѓу Ријана и нејзиното момче Хасан, на одмор во Мексико
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Java Developer 15-02-2019
Собар/ка 15-02-2019


Тензични фотки од кавга помеѓу Ријана и нејзиното момче Хасан, на одмор во Мексико

Минатиот месец се шпекулираше дека Ријана и нејзиното момче милијардер Хасан се разделиле.

tenzicni-fotki-od-kavga-pomegju-rijana-i-nejzinoto-momce-hasan-na-odmor-vo-meksiko-001.jpg

Но, фотките направени во петокот во Мексико, докажуваат дека очигледно драмата уште трае.

Наместо да уживаат во сонцето во ресортот во кој престојувале, Ријана и Хасан делуваат напнато и тензично, додека од говорот на телото јасно се гледа дека се работи за вжештена кавга.

Проблеми во рајот?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Дали на Меган Маркл ѝ заврши фазата на „меден месец“? Нејзината дрскост во односот кон Кејт Мидлтон, како и во односот кон луѓето од п...
Кој е Лука Сабат, 20-годишното момче со кое Кортни Кардашијан го замен... Извесно време се шушка за новото момче на 39-годишната Кортни Кардашијан, коe е ...
Ријана, Џеј Ло и уште 4 ѕвезди кои биле жртви на луди фанови Како што славата расте, така се намалува чувството на безбедност кај познатите л...