Тензични фотки од кавга помеѓу Ријана и нејзиното момче Хасан, на одмор во Мексико


Тензични фотки од кавга помеѓу Ријана и нејзиното момче Хасан, на одмор во Мексико

Минатиот месец се шпекулираше дека Ријана и нејзиното момче милијардер Хасан се разделиле.

tenzicni-fotki-od-kavga-pomegju-rijana-i-nejzinoto-momce-hasan-na-odmor-vo-meksiko-001.jpg

Но, фотките направени во петокот во Мексико, докажуваат дека очигледно драмата уште трае.

Наместо да уживаат во сонцето во ресортот во кој престојувале, Ријана и Хасан делуваат напнато и тензично, додека од говорот на телото јасно се гледа дека се работи за вжештена кавга.

Проблеми во рајот?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кој е Лука Сабат, 20-годишното момче со кое Кортни Кардашијан го замен... Извесно време се шушка за новото момче на 39-годишната Кортни Кардашијан, коe е ...
Само Ријана може да биде секси во парче материјал и XXL чизми (фото) Ријана воопшто не се срами и секогаш е подготвена да ризикува со модните изданиј...
Ријана мисли дека латино дивата е очајна: Кои познати фаци не ја подне... Зошто ѕвездата од Барбадос ја смета колешката за предавник? Од кого славната дам...