Кога на славните дами ќе им се смачи од префинетиот кетеринг на свечените настани (фото)


Кога на славните дами ќе им се смачи од префинетиот кетеринг на свечените настани (фото)

И на славните личности очигледно некогаш им се смачува од глумењето дека уживаат во префинетата храна на свечените настани.

koga-na-slavnite-dami-kje-im-se-smachi-od-prefinetiot-ketering-na-svechenite-nastani-foto-01.jpg

Иако изгледаат совршено и мислите дека никогаш не си дозволуваат да јадат нешто со многу калории, се лажете.

Не само што сакаат да јадат брза храна и десерти, туку голем дел од нив тоа го имаат направено додека се облечени во елегантни тоалети, дотерани од глава до пети за свечени настани.

Погледнете како изгледа кога на ѕвездите ќе им се смачи од префинетоста и посакуваат вкусно парче пица, бургер или сладолед:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како изгледаа славните дами пред да станат модни икони? Изгледот на славните дами секојдневно претставува инспирација за многу останати ...
15 пати кога славните прошетаа на црвениот тепих по танга (фото) Танга гаќичките се најдобриот пријател под свечените фустани и елегантни изданиј...
7 пати кога на славните им биле платени илјадници долари за обични раб... Иако многумина мислат дека сите славни личности ги заработуваат милионите со мно...

Најчитани неделава