Како изгледаат славните дами на плажа летово? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Како изгледаат славните дами на плажа летово? (фото)

Славните дами знаат како да уживаат во животот и одморот го користат максимално.

kako-izgledaat-slavnite-dami-na-plazha-letovo-foto-01.jpg

Тие изгледаат совршено на црвен тепих, но и на плажа, а фотките кои ги споделуваат на социјалните мрежи се доказ за тоа.

Некои од нив цело лето го поминуваат на одмор, а други исто така се на плажа цело лето, но ги комбинираат задоволството и работата.

Такви секако се моделите кои уживаат во работата додека позираат на плажа, но наоѓаат и време само за себе и најблиските.

Во секој случај, тие зрачат со сексапил, убавина и привлечност на фотките кои секојдневно ги гледаме.

Доза инспирација – како изгледаат ѕвездите на плажа летово?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото) Помеѓу славните мажи има многу горди татковци на ќерки кои ги наследиле нивните ...
Ѕвездите во издание „како за до продавница“ (фото) На црвениот тепих и на официјалните настани секогаш изгледаат совршено, но какви...
Споредба: Инстаграм фотките vs. папарацо фотките од славните на плажа Диети и правилна исхрана, редовно вежбање и активност, посета на козметичар и уш...