Бритни Спирс со ризичен стајлинг на улиците во Париз (фото)


Бритни Спирс со ризичен стајлинг на улиците во Париз (фото)

britni-spirs-so-rizichen-stajling-na-ulicite-vo-pariz-foto-01.jpg

Бритни Спирс периодов е комплетно посветена на нејзината турнеја Piece Of Me, но во својот набиен распоред Бритни пронајде малку слободно време за да се прошета на улиците во Париз.

britni-spirs-so-rizichen-stajling-na-ulicite-vo-pariz-foto-03.jpg

britni-spirs-so-rizichen-stajling-na-ulicite-vo-pariz-foto-02.jpg

36-годишната пејачка ги тргна на страна своите светкави костими и се облече лежерно во фармерки и кошула. Сепак, стајлингот ѝ беше вистинска модна утка.

Плус, таа на фотографиите од прошетката изгледа несредено и уморно.

Бритни Спирс на прошетка во Париз:

britni-spirs-so-rizichen-stajling-na-ulicite-vo-pariz-foto-06.jpg

britni-spirs-so-rizichen-stajling-na-ulicite-vo-pariz-foto-05.jpg

britni-spirs-so-rizichen-stajling-na-ulicite-vo-pariz-foto-04.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото) Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на...
„Веќе не мора да се кријам со чанти“ – Кети Пери очекува бебе со Орландо Блум (фото+видео) Во тизерот кој го објави како најава за новата песна, фановите претпоставија дек...

Најчитани неделава