Познати фаци кои се неочекувано блиски: Кокс живеела со Ширан, Анистон се гледа со Бибер
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Познати фаци кои се неочекувано блиски: Кокс живеела со Ширан, Анистон се гледа со Бибер

Постојат ѕвезди за кои и врапчињата на гранка знаат дека меѓусебно се поврзани. Меѓутоа, има и славни личности што по ниту една основа не би ги споиле заедно. А, тие не само што се дружат, туку негуваат и навистина посебен однос.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-1.png

Повеќето тандеми дефинитивно ќе ве изненадат. Ова се познатите фаци кои се неочекувано блиски:

1. Оскаровката Мерил Стрип и раперот Фифти Сент се држеа за раце, уживајќи во публика на кошаркарски натпревар.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-2.jpg

2. Селена Гомез и Џенифер Анистон ги поврзал заедничкиот менаџер, па си приготвиле пица на првата средба.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-3.jpg

3. Џенифер Анистон во тајност се гледаше и со нејзиното поранешно момче Џастин Бибер. Младиот пејач ја „издаде“ со објавена фотка на Инстаграм во 2015 година.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-4.jpg

4. Канје Вест е долгогодишен пријател и верен поддржувач на американскиот претседател Доналд Трамп. Чувствата се обострани.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-5.jpg

5. Хари Стајлс има близок однос со целото семејство на манекенката Синди Крафорд. Дури одат заедно и на патувања.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-6.jpg

6. Џенифер Лоренс завршила гола во гардероберот на мама Крис Џенер. Младата и успешна глумица е голем фан на реалното шоу на семејството Кардашијан.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-7.jpg

7. Кејтлин Џенер и Наоми Вотс излегуваат на вечери. Актерката меѓу првите јавно ја поддржа транзицијата на некогашниот Брус од маж во жена во 2015 година.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-8.jpg

8. Џенифер Лопез се зближи со Џена Деван по нејзиниот развод од Ченинг Татум.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-9.jpg

9. Елтон Џон го одбрани Еминем кога раперот беше обвинет за хомофобија. Нивното пријателство датира од 2001 година.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-10.jpg

10. Меган Маркл и Пријанка Чопра тврдат дека се засакале на прв поглед. Мисицата од Индија беше меѓу ретките славни гости на кралската венчавка.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-11.jpg

11. Ед Ширан ги снимил своите хитови, живеејќи заедно со Кортни Кокс. Актерката го примила на имотот во Малибу во 2013 година, а наместо кирија, кантавторот ѝ се оддолжил со помош околу домаќинските работи.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-12.jpg

12. Блејк Лајвли и Тејлор Свифт не ги скараа медиумските написи дека се во војна. Напротив. Ги демантираа со слатка фотка за време на престојот во Австралија.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-13.jpg

13. И озогласениот Крис Браун најде потпора во Елтон Џон, откако заврши во полиција по претепувањето на Ријана.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-14.jpg

14. Кошаркарот Денис Родман го нарече диктаторот Ким Џонг Ун пријател за цел живот. Повеќепати ја има посетено Северна Кореја како негов почесен гостин.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-15.jpg

15. Канје Вест и Кристен Стјуарт лудо се забавуваа при ноќно излегување во Париз. Кој би рекол дека тие се добри пријатели, зар не?

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-16.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Џон Бон Џови и уште 5 ѕвезди кои одбраа да живеат во мали и тивки градови Тие не ја сакаат вревата на Лос Анџелес, сакаат мирен живот на големи имоти во м...
Кортни Кардашијан го шета кучето во количка, Ким јаде на 2 метри од мајка ѝ (фото) И сестрите Кардашијан сакаат да дадат добар пример во време на пандемијата, но г...
Крис Хемсворт и 7 години постарата сопруга на плажа се рај за очи (фото) Имаат 3 деца, вила од 20 милиони долари и тонирани тела на кои сите може да им п...

Спонзорирани линкови: