Познати фаци кои се неочекувано блиски: Кокс живеела со Ширан, Анистон се гледа со Бибер


Познати фаци кои се неочекувано блиски: Кокс живеела со Ширан, Анистон се гледа со Бибер

Постојат ѕвезди за кои и врапчињата на гранка знаат дека меѓусебно се поврзани. Меѓутоа, има и славни личности што по ниту една основа не би ги споиле заедно. А, тие не само што се дружат, туку негуваат и навистина посебен однос.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-1.png

Повеќето тандеми дефинитивно ќе ве изненадат. Ова се познатите фаци кои се неочекувано блиски:

1. Оскаровката Мерил Стрип и раперот Фифти Сент се држеа за раце, уживајќи во публика на кошаркарски натпревар.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-2.jpg

2. Селена Гомез и Џенифер Анистон ги поврзал заедничкиот менаџер, па си приготвиле пица на првата средба.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-3.jpg

3. Џенифер Анистон во тајност се гледаше и со нејзиното поранешно момче Џастин Бибер. Младиот пејач ја „издаде“ со објавена фотка на Инстаграм во 2015 година.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-4.jpg

4. Канје Вест е долгогодишен пријател и верен поддржувач на американскиот претседател Доналд Трамп. Чувствата се обострани.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-5.jpg

5. Хари Стајлс има близок однос со целото семејство на манекенката Синди Крафорд. Дури одат заедно и на патувања.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-6.jpg

6. Џенифер Лоренс завршила гола во гардероберот на мама Крис Џенер. Младата и успешна глумица е голем фан на реалното шоу на семејството Кардашијан.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-7.jpg

7. Кејтлин Џенер и Наоми Вотс излегуваат на вечери. Актерката меѓу првите јавно ја поддржа транзицијата на некогашниот Брус од маж во жена во 2015 година.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-8.jpg

8. Џенифер Лопез се зближи со Џена Деван по нејзиниот развод од Ченинг Татум.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-9.jpg

9. Елтон Џон го одбрани Еминем кога раперот беше обвинет за хомофобија. Нивното пријателство датира од 2001 година.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-10.jpg

10. Меган Маркл и Пријанка Чопра тврдат дека се засакале на прв поглед. Мисицата од Индија беше меѓу ретките славни гости на кралската венчавка.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-11.jpg

11. Ед Ширан ги снимил своите хитови, живеејќи заедно со Кортни Кокс. Актерката го примила на имотот во Малибу во 2013 година, а наместо кирија, кантавторот ѝ се оддолжил со помош околу домаќинските работи.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-12.jpg

12. Блејк Лајвли и Тејлор Свифт не ги скараа медиумските написи дека се во војна. Напротив. Ги демантираа со слатка фотка за време на престојот во Австралија.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-13.jpg

13. И озогласениот Крис Браун најде потпора во Елтон Џон, откако заврши во полиција по претепувањето на Ријана.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-14.jpg

14. Кошаркарот Денис Родман го нарече диктаторот Ким Џонг Ун пријател за цел живот. Повеќепати ја има посетено Северна Кореја како негов почесен гостин.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-15.jpg

15. Канје Вест и Кристен Стјуарт лудо се забавуваа при ноќно излегување во Париз. Кој би рекол дека тие се добри пријатели, зар не?

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-16.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Џон Бон Џови и уште 5 ѕвезди кои одбраа да живеат во мали и тивки град... Тие не ја сакаат вревата на Лос Анџелес, сакаат мирен живот на големи имоти во м...
Како јакната на Кендал Џенер стана хит меме? (фото) Големата црвена јакна на Кендал Џенер направи твитерџиите да ја споредат дури со...
Ѕвезди кои имале ФБИ досие, но ретко кој знае Низ годините, ФБИ имаат собрано тајни информации за милиони луѓе ширум светот, а...