Познати фаци кои се неочекувано блиски: Кокс живеела со Ширан, Анистон се гледа со Бибер
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Бариста 10-07-2020


Познати фаци кои се неочекувано блиски: Кокс живеела со Ширан, Анистон се гледа со Бибер

16. Фудбалерот Дејвид Бекам прв го преслушал и дал критика за новиот албум на Снуп Дог. Неговото мислење посебно му значи на раперот.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-17.jpg

17. Ана Винтур и Роџер Федерер минуваат подеднакво време на тениските терени и модните писти. Обајцата се сурови професионалци во работата.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-18.jpg

18. Мел Би и Ким Кардашијан се исто така изненадувачки блиски. Спајсицата и ѕвездата на реалното шоу си присуствуваа на венчавките и прославите за раѓањето на децата.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-19.jpg

19. Ник Џонас го именува пријателството со Џеј Зи како извонредно партнерство. Раперот му има многу помогнато во кариерата на младиот изведувач.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-20.jpg

20. Мараја Кери и Вил Ферел си се верна публика еден на друг. Комичарот е меѓу ретките личности за кого саркастичната дива има само пофални зборови.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-21.jpg

21. Џенифер Лопез обожава да прави селфи фотки со Мерил Стрип на доделувањата филмски награди. И се бескрајно симпатично дуо.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-22.png

22. Снуп Дог и Марта Стјуарт ги обединува взаемната љубов кон готвењето. Необичниот тандем покасно објави дека подготвува кулинарско шоу.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-23.jpg

23. Бијонсе и Гвинет Палтроу ги споила хуманитарната работа. На шпекулациите дека актерката е љубовницата со која сопругот ја изневери, поп кралицата кусо одговори: „Молам? Секако дека не, тоа е апсурдно. Бог да чува!“.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-24.jpg

24. Расел Бренд верува дека Хелен Мирен е неверојатна жена. Тие имаат феноменален однос, наспроти возрасната разлика од триесет години меѓу нив.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-25.jpg

25. Кели Роуланд е дел од сите поважни настани во животот на Серена Вилијамс. И се радува за нејзините успеси, како на професионален, така и на приватен план.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-26.jpg

26. Ким Кардашијан, пак, вели дека Серена Вилијамс никогаш не е презафатена за своите пријатели. Старлетата и тенисерката се другарки цели 15 години.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-27.jpg

27. Џастин Бибер ѝ е омилен гостин на Елен Деџенерис. Се појави во нејзиното шоу дури 26 пати.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-28.jpg

28. Винс Вон му бил огромна поддршка на Роберт Патинсон за време на прељубничкиот скандал.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-29.jpg

29. Кејт Хадсон и Кара Делевињ се две бунтовнички на кои воопшто не им е гајле за туѓото мислење.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-30.jpg

30. Метју Меконахи застана зад Ленс Армстронг во најтешките мигови, кога велисипедистот беше обвинет за допинг и се соочи со доживотна забрана за натпреварување.

aniston-se-gleda-so-biber-koks-zhiveela-so-shiran-poznati-faci-koi-se-neochekuvano-dobri-prijateli-31.jpg

М. А. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Џон Бон Џови и уште 5 ѕвезди кои одбраа да живеат во мали и тивки градови Тие не ја сакаат вревата на Лос Анџелес, сакаат мирен живот на големи имоти во м...
Кортни Кардашијан го шета кучето во количка, Ким јаде на 2 метри од мајка ѝ (фото) И сестрите Кардашијан сакаат да дадат добар пример во време на пандемијата, но г...