Славни личности чии деца се копија на нив кога биле на иста возраст (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Славни личности чии деца се копија на нив кога биле на иста возраст (фото)

Некои деца ги имаат очите или устата на мајката, а карактерот на таткото и обратно.

slavni-lichnosti-chii-deca-se-kopija-na-niv-koga-bile-na-ista-vozrast-foto-01.jpg

Други, додека се мали не личат многу на некого, а како растат сè повеќе заликуваат на некој од родителите.

Додека пак трети, уште од малечки се целосни копии н а еден од родителите, како што е случај со децата на овие славни личности.

Ако се споредат фотки од славните кога биле на иста возраст со децата, може да се забележи дека има многу голема сличност во изгледот.

Погледнете кои ѕвезди имаат свои копии:

Кетрин Зита Џонс

slavni-lichnosti-chii-deca-se-kopija-na-niv-koga-bile-na-ista-vozrast-foto-02.jpg

Кристијано Роналдо

slavni-lichnosti-chii-deca-se-kopija-na-niv-koga-bile-na-ista-vozrast-foto-03.jpg

Џесика Алба

slavni-lichnosti-chii-deca-se-kopija-na-niv-koga-bile-na-ista-vozrast-foto-04.jpg

Шакира

slavni-lichnosti-chii-deca-se-kopija-na-niv-koga-bile-na-ista-vozrast-foto-05.jpg

Синди Крафорд

slavni-lichnosti-chii-deca-se-kopija-na-niv-koga-bile-na-ista-vozrast-foto-06.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Славни личности на кои годините не им можат ништо (фото) Најголемата желба на жените е засекогаш да изгледаат младолико и никогаш да не о...
Славни личности кои имаат различна боја на двете очи (фото) Дали некогаш сте забележале дека некои од славните личности немаат иста боја на ...
Славни личности за кои не сте знаеле дека се врсници Сигурно некогаш сте забележале дека две личности кои се на иста возраст, може да...