Фустанот на Меган Маркл кој поттикна гласини за бременост (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Фустанот на Меган Маркл кој поттикна гласини за бременост (фото)

Меган Маркл и принцот Хари ја продолжија низата на службени појавувања со присуството на концертот 100 Days Of Peace.

fustanot-na-megan-markl-koj-pottikna-glasini-za-bremenost-001.jpg

Концертот беше од хуманитарен карактер, а со оглед на елеганцијата и префинетоста која ја наложуваше, Меган Маркл направи моден погодок.

Кралско синиот фустан од дизајнерот Jason Wu ја следеше линијата на телото на Меган, а карнерите во пределот на стомакот ги поттикнаа гласините за можна бременост на војвотката.

Го искомбинира со сини штикли од брендот Aquazzura и со мала плик-чанта Dior.

Изгледот кој ги поттикна светските медиуми да шпекулираат за голема можност за ново кралско бебе:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пр... Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кр...
Твитерџиите бесни: Зошто принцот Хари и Меган Маркл станаа мета на кри... Како преку ноќ парот стана мета на негативни коментари? „Додека има бездомници и...
Принцот Хари има само едно барање кога престојува во хотел Хари е скромен и се вози со комерцијални летови, но го иритира кога хотелите не ...