Ријана беше една голема подвижна машна на Diamond Ball во Њујорк (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavac 20-02-2019


Ријана беше една голема подвижна машна на Diamond Ball во Њујорк (фото)

Ријана по четврти пат ги собра сите имиња од шоу-бизнисот на нејзината Diamond Ball гала во Cipriani Wall Street ресторанот во Њујорк.

rijana-bese-edna-golema-podvizna-masna-na-diamond-ball-vo-new-york-001.jpg

30-годишната убавица на настанот се појави во сензационален бел комбинезон од тантела, врз кој имаше бел материјал во облик на голема панделка.

Огромни дијаманти светкаа на ушите и прстите на Ријана, со кои само го дополни гламурозниот изглед.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ријана, Џеј Ло и уште 4 ѕвезди кои биле жртви на луди фанови Како што славата расте, така се намалува чувството на безбедност кај познатите л...
Само Ријана може да биде секси во парче материјал и XXL чизми (фото) Ријана воопшто не се срами и секогаш е подготвена да ризикува со модните изданиј...
Невозвратена љубов: Ѕвезди кои добиле „корпа“ од други ѕвезди Постои ли жена што може да му одолее на Џорџ Клуни? Да. Нејзиното име е Ева Лонг...