Ријана беше една голема подвижна машна на Diamond Ball во Њујорк (фото)


Ријана беше една голема подвижна машна на Diamond Ball во Њујорк (фото)

Ријана по четврти пат ги собра сите имиња од шоу-бизнисот на нејзината Diamond Ball гала во Cipriani Wall Street ресторанот во Њујорк.

rijana-bese-edna-golema-podvizna-masna-na-diamond-ball-vo-new-york-001.jpg

30-годишната убавица на настанот се појави во сензационален бел комбинезон од тантела, врз кој имаше бел материјал во облик на голема панделка.

Огромни дијаманти светкаа на ушите и прстите на Ријана, со кои само го дополни гламурозниот изглед.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ријана ги истакна облините во целосен тексас аутфит Модните комбинации на Ријана веќе никого не можат да го изненадат. Овојпат, слав...
Само Ријана може да биде секси во парче материјал и XXL чизми (фото) Ријана воопшто не се срами и секогаш е подготвена да ризикува со модните изданиј...
Невозвратена љубов: Ѕвезди кои добиле „корпа“ од други ѕвезди Постои ли жена што може да му одолее на Џорџ Клуни? Да. Нејзиното име е Ева Лонг...