Познати дами кои немаат „совршен“ стомак и не се срамат од тоа


Познати дами кои немаат „совршен“ стомак и не се срамат од тоа

Лејди Гага и Скарлет Јохансон се дел од познатите дами кои се чувствуваат навистина удобно во својата кожа, дури и кога имаат некој килограм плус.

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-01.jpg

Дали сонувате за коцки на стомакот и тенок струк? Постојано сте опседнати со диети и сакате да изгледате како холивудските дами.

Но, дали знаете дека некои холивудски дами воопшто не се опседнати со ова. Тие си го сакаат својот природен изглед и малиот вишок во пределот на стомакот навистина не им пречи.

Облекуваат бикини и самоуверено позираат:

Скарлет Јохансон

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-02.jpg

Ума Турман

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-03.jpg

Линдзи Лохан

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-04.jpg

Лена Дунхам

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-05.jpg

Лејди Гага

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-07.jpg

Кејт Мос

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-06.jpg

Кели Озборн

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-08.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати парови кои си личат како да се брат и сестра Без разлика дали станува збор за сините очи или за идентичната насмевка, тие нев...
9 познати мажи секс симболи и нивните сопруги, кои ретко ги гледаме во... Тие се привлечни и талентирани, а како изгледаат нивните понежни половини? Дали ...
Славни дами кои не се срамат да носат иста облека повеќепати (фото) Од славните многумина очекуваат секојпат да бидат облечени во нешто различно, па...