Познати дами кои немаат „совршен“ стомак и не се срамат од тоа
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Кувар/ка 22-03-2019


Познати дами кои немаат „совршен“ стомак и не се срамат од тоа

Лејди Гага и Скарлет Јохансон се дел од познатите дами кои се чувствуваат навистина удобно во својата кожа, дури и кога имаат некој килограм плус.

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-01.jpg

Дали сонувате за коцки на стомакот и тенок струк? Постојано сте опседнати со диети и сакате да изгледате како холивудските дами.

Но, дали знаете дека некои холивудски дами воопшто не се опседнати со ова. Тие си го сакаат својот природен изглед и малиот вишок во пределот на стомакот навистина не им пречи.

Облекуваат бикини и самоуверено позираат:

Скарлет Јохансон

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-02.jpg

Ума Турман

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-03.jpg

Линдзи Лохан

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-04.jpg

Лена Дунхам

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-05.jpg

Лејди Гага

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-07.jpg

Кејт Мос

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-06.jpg

Кели Озборн

poznati-dami-koi-nemaat-sovrshen-stomak-i-ne-se-sramat-od-toa-08.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати парови кои си личат како да се брат и сестра Без разлика дали станува збор за сините очи или за идентичната насмевка, тие нев...
9 познати мажи секс симболи и нивните сопруги, кои ретко ги гледаме во... Тие се привлечни и талентирани, а како изгледаат нивните понежни половини? Дали ...
Како изгледаа славните дами пред да станат модни икони? Изгледот на славните дами секојдневно претставува инспирација за многу останати ...