3-те бивши на принцот Хари, Деми Мур, Кејт Мос - што носеа познатите на кралската свадба? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


3-те бивши на принцот Хари, Деми Мур, Кејт Мос - што носеа познатите на кралската свадба? (фото)

Од Роби Вилијамс до Кара Делевињ, познатите личности изгледаа префинето и гламурозно на свадбата на принцезата Еугенија.

3-te-bivshi-na-princot-hari-demi-mur-kejt-mos-shto-nosea-poznatite-na-kralskata-svadba-foto-01.jpg

Неодамна се случи и втората кралска свадба годинава, а принцезата Еугенија го кажа судбоносното „да“.

На листата на гости имаше многу познати личности. Покрај принцот Вилијам и Кејт Мидлтон, принцот Хари и Меган Маркл, кралицата Елизабета и другите членови на кралското семејство, на свадбата присуствуваа и Кара Делевињ, Роби Вилијамс, Наоми Кемпбел и низа други познати личности. Присутни беа и трите поранешни девојки на принцот Хари: Челзи Дејви, Ели Голдинг и Кресида Бонас.

За каков стајлинг се одлучија познатите на кралската свадба:

Наоми Кемпбел

3-te-bivshi-na-princot-hari-demi-mur-kejt-mos-shto-nosea-poznatite-na-kralskata-svadba-foto-10.jpg

Кејт Мос и нејзината ќерка

3-te-bivshi-na-princot-hari-demi-mur-kejt-mos-shto-nosea-poznatite-na-kralskata-svadba-foto-08.jpg

Деми Мур

3-te-bivshi-na-princot-hari-demi-mur-kejt-mos-shto-nosea-poznatite-na-kralskata-svadba-foto-05.jpg

Лив Тајлер

3-te-bivshi-na-princot-hari-demi-mur-kejt-mos-shto-nosea-poznatite-na-kralskata-svadba-foto-09.jpg

Кара Делевињ

3-te-bivshi-na-princot-hari-demi-mur-kejt-mos-shto-nosea-poznatite-na-kralskata-svadba-foto-02.jpg

Попи Делевињ

3-te-bivshi-na-princot-hari-demi-mur-kejt-mos-shto-nosea-poznatite-na-kralskata-svadba-foto-12.jpg

Уште 6 познати личности на следната страна...Би можело да ве интересира:

Кралската свадба на Хари и Меган од аспект на гостите кои присуствуваа... Свадбата на принцот Хари и Меган Маркл остави силен впечаток кај многумина и се ...
Како принцот Чарлс ѝ го скрши срцето на Дијана веднаш по раѓањето на Х... Неговиот наводно шеговит коментар бил почетокот на крајот на нивниот брак... ...
Има ли скриено значење зад чудниот гест на принцот Хари на фотосесијат... По веста за свршувачката на принцот Хари и Меган Маркл, на првата фотосесија има...