9 познати мажи секс симболи и нивните сопруги, кои ретко ги гледаме во јавност
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


9 познати мажи секс симболи и нивните сопруги, кои ретко ги гледаме во јавност

Тие се привлечни и талентирани, а како изгледаат нивните понежни половини?

9-poznati-mazhi-seks-simboli-i-nivnite-soprugi-koi-retko-gi-gledame-vo-javnost-01.jpg

Дали знаете дека заводливиот Џон Бон Џови речиси 30 години е во брак со другарка од школските клупи?

Или дека Шон Конери е во брак повеќе од 40 години?

Како изгледаат понежните половини на познатите убави и талентирани мажи:

Мет Дејмон (48)

 9-poznati-mazhi-seks-simboli-i-nivnite-soprugi-koi-retko-gi-gledame-vo-javnost-01.jpg

Патрик Демпси (52)

 9-poznati-mazhi-seks-simboli-i-nivnite-soprugi-koi-retko-gi-gledame-vo-javnost-02.jpg

Еди Редмејн (36)

9-poznati-mazhi-seks-simboli-i-nivnite-soprugi-koi-retko-gi-gledame-vo-javnost-03.jpg

Кристијан Бејл (44)

9-poznati-mazhi-seks-simboli-i-nivnite-soprugi-koi-retko-gi-gledame-vo-javnost-04.jpg

Џон Бон Џови (56)

9-poznati-mazhi-seks-simboli-i-nivnite-soprugi-koi-retko-gi-gledame-vo-javnost-05.jpg

Марк Волберг (47)

9-poznati-mazhi-seks-simboli-i-nivnite-soprugi-koi-retko-gi-gledame-vo-javnost-06.jpg

Шон Конери (88)

9-poznati-mazhi-seks-simboli-i-nivnite-soprugi-koi-retko-gi-gledame-vo-javnost-07.jpg

Силвестер Сталоне (72)

9-poznati-mazhi-seks-simboli-i-nivnite-soprugi-koi-retko-gi-gledame-vo-javnost-08.jpg

Роберт Дауни Џуниор (53)

9-poznati-mazhi-seks-simboli-i-nivnite-soprugi-koi-retko-gi-gledame-vo-javnost-09.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати парови кои си личат како да се брат и сестра Без разлика дали станува збор за сините очи или за идентичната насмевка, тие нев...
Познати дами кои немаат „совршен“ стомак и не се срамат од тоа Лејди Гага и Скарлет Јохансон се дел од познатите дами кои се чувствуваат навист...
Ѕвезди кои имале ФБИ досие, но ретко кој знае Низ годините, ФБИ имаат собрано тајни информации за милиони луѓе ширум светот, а...