Сами полнат гориво, јадат брза храна, носат мидери и уште 13 работи од приватниот живот на Кардашијан-Џенер
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Сами полнат гориво, јадат брза храна, носат мидери и уште 13 работи од приватниот живот на Кардашијан-Џенер

Кардашијан-Џенер семејството секогаш успева да нè импресионира и зачуди со нивниот гламурозен живот.

sami-polnat-gorivo-jadat-brza-hrana-nosat-mideri-i-ushte-13-raboti-od-privatniot-zhivot-na-kardashijan-jenner-01.jpg

На социјалните медиуми може да се забележи како тие ги носат луксузните дизајнирани парчиња, возат луксузни автомобили и посетуваат скапи места.

Изгледа како секој викенд да летаат на ново место со нивните приватни авиони и изгледа како секој момент од животот да им е исполнет со луксуз и гламур.

Но, има многу други работи што се случуваат „зад сцената“ за кои фановите веројатно би биле изненадени, бидејќи на крајот на денот, и покрај сиот луксуз, и тие се само обични луѓе...

И тие некогаш горат од желба за брза храна, се глупираат пред камера без постојано да позираат, имаат лоши моменти и денови и некои работи ги прават сами без помош од персоналот.

Ѕирнете во приватниот живот на Кардашијан-Џенер:

Не можат да се воздржат од McDonald’s дури и кога патуваат

sami-polnat-gorivo-jadat-brza-hrana-nosat-mideri-i-ushte-13-raboti-od-privatniot-zhivot-na-kardashijan-djener-02.jpg

Сами си полнат гориво во автомобилот

sami-polnat-gorivo-jadat-brza-hrana-nosat-mideri-i-ushte-13-raboti-od-privatniot-zhivot-na-kardashijan-djener-03.jpg

Уживаат во калорична храна која мислиме дека никогаш не ја ни мирисаат

sami-polnat-gorivo-jadat-brza-hrana-nosat-mideri-i-ushte-13-raboti-od-privatniot-zhivot-na-kardashijan-djener-04.jpg

Окупирани се со папараци кога ќе се појават во јавност

sami-polnat-gorivo-jadat-brza-hrana-nosat-mideri-i-ushte-13-raboti-od-privatniot-zhivot-na-kardashijan-djener-05.jpg

Секогаш пробуваат нови третмани за убавина

sami-polnat-gorivo-jadat-brza-hrana-nosat-mideri-i-ushte-13-raboti-od-privatniot-zhivot-na-kardashijan-djener-06.jpg

Сакаат да се опуштат и да се забавуваат

sami-polnat-gorivo-jadat-brza-hrana-nosat-mideri-i-ushte-13-raboti-od-privatniot-zhivot-na-kardashijan-djener-07.jpg

Не секогаш се држат до нивните диети

sami-polnat-gorivo-jadat-brza-hrana-nosat-mideri-i-ushte-13-raboti-od-privatniot-zhivot-na-kardashijan-djener-08.jpg

И си дозволуваат слатки задоволства

sami-polnat-gorivo-jadat-brza-hrana-nosat-mideri-i-ushte-13-raboti-od-privatniot-zhivot-na-kardashijan-djener-09.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Семејството Клуни на одмор: Џорџ и Амал со близнаците во Италија (фото... Џорџ и Амал Клуни се среќни родители на близнаци и секогаш успеваат да најдат вр...
Познати фаци кои не се поднесуваат, а се сликале заедно Голем дел од славните личности се егоцентрични. Не сакаат да го споделат ни возд...
Фотки од првиот роденден на Чикаго Вест со тема „Алиса во земјата на ч... Пред десетина дена, Ким Кардашијан и Канје Вест организираа забава за првиот род...