Кејт Мидлтон во ѕвонарки на Кипар, Вилијам се пошегува на нејзина сметка (фото+видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Кејт Мидлтон во ѕвонарки на Кипар, Вилијам се пошегува на нејзина сметка (фото+видео)

Кејт Мидлтон фустаните овојпат ги замени со панталони, а за нејзиниот нетипичен изглед даде коментар и нејзиниот сопруг.

kejt-midlton-vo-dzvonarki-na-kipar-vilijam-se-posheguva-na-nejzina-smetka-foto-video-01.jpg

Кејт Мидлтон изгледа се инспирираше од стилот на Меган Маркл, па за посетата на Кипар со принцот Вилијам облече панталони ѕвонарки.

kejt-midlton-vo-dzvonarki-na-kipar-vilijam-se-posheguva-na-nejzina-smetka-foto-video-02.jpg

Таа изгледаше шик во комбинацијата со маслинесто палто и маслинести чевли.

„Мојата сопруга се камуфлирала покрај ова дрво“, се пошегува Вилијам и дури ја праша својата сопруга дали сака тој да се тргне за самата да се слика со елката.

Нетипичниот стајлинг на Кејт:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како Кејт Мидлтон се труди да не го засени Вилијам, а Меган се труди д... Кејт Мидлтон со посебни тактики му дозволува на нејзиниот сопруг, идниот крал на...
Кејт и Вилијам vs. Меган и Хари - кој кралски пар објави поубава божиќ... Секоја година членовите на кралското семејство објавуваат честитки. Годинава едн...
Кејт и Вилијам уживаат во природа со децата, а принцот Луи ги направи ... Кејт и Вилијам викендов уживаа со децата на игралиште во шума и не пропуштија да...