9 ѕвезди со мани во изгледот, од кои не се срамат воопшто
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фарбар 28-01-2020


9 ѕвезди со мани во изгледот, од кои не се срамат воопшто

Парис Хилтон има „мрзливо око“, Хоакин Феникс зајачка уста, а Дензел Вашингтон крив прст... Кој „недостаток“ не го коригира Кајли Џенер?

9-dzvezdi-so-mani-vo-izgledot-od-koi-ne-se-sramat-voopshto-01.jpg

И покрај тоа што познатите личности се перципирани како стандарди за убавина, некои од нив имаат и мани.

Но, добрата работа е што тие го прифаќаат својот изглед токму таков каков што е.

Ѕвезди со мани во изгледот, од кои не се срамат воопшто:

Кејт Хадсон има клемпави уши, но тоа не ја спречи да си направи момчешка фризура и да ги покаже.

9-dzvezdi-so-mani-vo-izgledot-od-koi-ne-se-sramat-voopshto-02.jpg

Хоакин Феникс е роден со зајачка уста и по корективната операција тој има лузна помеѓу горната уста и носот, но тоа не го спречи да стане еден о најуспешните холивудски актери.

9-dzvezdi-so-mani-vo-izgledot-od-koi-ne-se-sramat-voopshto-03.jpg

Парис Хилтон има т.н. состојба на мрзливо око, па поради слабите мускули левото око ѝ изгледа помало од десното.

9-dzvezdi-so-mani-vo-izgledot-od-koi-ne-se-sramat-voopshto-04.jpg

Дензел Вашинготон додека спортувал како млад го скршил малиот прст на десната рака. Бидејќи не побарал помош, тој му зараснал на криво.

9-dzvezdi-so-mani-vo-izgledot-od-koi-ne-se-sramat-voopshto-05.jpg

Џенифер Гарнер има деформација на прстите на десното стапало. Малиот прст и е над тој до него, но тоа не ја спречува да носи сандали.

9-dzvezdi-so-mani-vo-izgledot-od-koi-ne-se-sramat-voopshto-06.jpg

Уште 4 познати личности на следната страна...Би можело да ве интересира:

Ѕвезди кои прават добри дела од срце, а не за поголема слава Светските ѕвезди ја покажуваат славата на различен начин – некој создава бариера...
12 ѕвезди чиј изглед докажува дека годините се само бројка Кога ќе ги видите овие ѕвезди нема да претпоставите колку години имаат. Дали има...
Џон Бон Џови и уште 5 ѕвезди кои одбраа да живеат во мали и тивки градови Тие не ја сакаат вревата на Лос Анџелес, сакаат мирен живот на големи имоти во м...