Што му забрани Меган Маркл на принцот Хари?


Што му забрани Меган Маркл на принцот Хари?

Таа едноставно му покажа дека постои друг начин на живот и тој се вљуби во тоа. Се откажа од најлошата навика во животот.

shto-mu-zabrani-megan-markl-na-princot-hari-01.jpg

Кралското семејство е воодушевено од драстичната промена кај принцот Хари. Тој за прв пат славеше Нова година без алкохол, па дури и без кафе и чај.

Меган Маркл му забрани на нејзиниот сопруг да пие алкохол и топли пијалаци и успеа да го убеди да ги замени со минерална вода, како поддршка за нејзината бременоста, тврди извор близок до парот.

shto-mu-zabrani-megan-markl-na-princot-hari-03.jpg

shto-mu-zabrani-megan-markl-na-princot-hari-07.jpg

Принцот Хари, кој години наназад беше познат како вљубеник во забавите, сега изгледа многу попримерно и поздраво. Тој беше страстен консумирач на алкохол уште од тинејџерските години, па ова е големо достигнување.

shto-mu-zabrani-megan-markl-na-princot-hari-02.jpg

Хари исто така почнал да вежба јога и да практикува повеќе физички активности во секојдневието. 34-годишниот принц изгледа порелаксирано од кога било. Таа едноставно му покажа дека постои друг начин на живот и тој се вљуби во тоа.

shto-mu-zabrani-megan-markl-na-princot-hari-05.jpg

Јаде добро, не го труе своето тело и е посреќен од кога било. Инаку во март Меган му изврши притисок на Хари да се откаже од пушење.

shto-mu-zabrani-megan-markl-na-princot-hari-06.jpg

shto-mu-zabrani-megan-markl-na-princot-hari-04.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пр... Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кр...
Зошто Хари и Меган Маркл ќе се селат во нов дом, на страна од Вилијам ... Тие не сакаат детето да си го растат во златен кафез, плус изгледа односите поме...
Дали на Меган Маркл ѝ заврши фазата на „меден месец“? Нејзината дрскост во односот кон Кејт Мидлтон, како и во односот кон луѓето од п...