Меган Маркл со огромното трудничко стомаче делеше модни совети за добротворни цели
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Меган Маркл со огромното трудничко стомаче делеше модни совети за добротворни цели

Војвотката од Сасекс денес им помагаше на жените кои долго време се невработени и спаѓаат во ранлива категорија.

megan-markl-so-ogromno-trudnicko-stomace-delese-modni-soveti-vo-dobrotvorni-celi-001.jpg

37-годишната Меган се појави во организацијата Smart Works, лоцирана во Лондон, која обезбедува високо квалитетна гардероба за интервјуа и тренинзи на невработените жени кои се во очајна потрага по работно место, но и очајно посакуваат да си ја вратат самодовербата.

Војвотката за посетата на ова модно советувалиште облече капут Oscar de la Renta, под кој носеше тесен црн фустан во комбинација со црно-бели потпетици.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Меган Маркл секогаш ги држи дланките споени? Споените дланки на Меган Маркл не се ниту случајност, ниту незначаен гест – всуш...
Меган Маркл, по рамните сандали, за првпат облече патики на кралска до... По низата појавувања во елегантни изданија со високи потпетици, Меган деновиве с...
Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пр... Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кр...