Како изгледа Инес, сестрата на Меланија Трамп? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 24-04-2019


Како изгледа Инес, сестрата на Меланија Трамп? (фото)

Меланија Трамп, порано позната како Меланија Кнавс, е родена во 1970-та година, а има и постара сестра – Инес, со која останала блиска и по преселувањето далеку од дома.

kako-izgleda-ines-sestrata-na-melanija-tramp-001.jpg

Кнавс семејството живеело во Севница, малечко гратче во централна Словенија, а кога Меланија и Инес биле тинејџерки, заедно се преселиле во Љубљана.

По социјалните мрежи Инес има навика да споделува многу фотки од детството заедно со Меланија, но и се покажува во светло на горда сестра, споделувајќи фотки од животните успеси на моменталната прва дама на САД.

View this post on Instagram

Monday memories

A post shared by ines knauss (@inesknauss2018) on

View this post on Instagram

Young melania❤

A post shared by first lady melania trump (@melaniatrump.fan.page) on

View this post on Instagram

💕 #NationalSistersDay

A post shared by ines knauss (@inesknauss2018) on

View this post on Instagram

#FBF First Lady #Melania model in Paris 🇫🇷

A post shared by ines knauss (@inesknauss2018) on

Но, како изгледа Инес? Колку личи со Меланија? Откријте во продолжение:

View this post on Instagram

#NYC 2004

A post shared by ines knauss (@inesknauss2018) on

View this post on Instagram

original 📷 from 2008

A post shared by ines knauss (@inesknauss2018) on

View this post on Instagram

📷 from 2009

A post shared by ines knauss (@inesknauss2018) on

Прочитајте и Нема дадилка за Барон: 9 интересни факти за Меланија Трамп!

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Новогодишното селфи на Меланија Трамп од забавата на Флорида која ја о... Меланија Трамп организирала сама луксузна новогодишна забава на Флорида, додека ...
Меланија Трамп и Брижит Макрон одржаа модна лекција на средбата во Пар... Во елегантни костими во темни бои првите дами на САД и Франција изгледаа беспрек...
Фотки од првиот роденден на Чикаго Вест со тема „Алиса во земјата на ч... Пред десетина дена, Ким Кардашијан и Канје Вест организираа забава за првиот род...