Ѕвездите во издание „како за до продавница“ (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Бариста 10-07-2020


Ѕвездите во издание „како за до продавница“ (фото)

На црвениот тепих и на официјалните настани секогаш изгледаат совршено, но какви се на папарацо фотките во приватниот живот?

kako-izgledaat-slavnite-lichnosti-koga-ne-se-na-crven-tepih-foto-01.jpg

Славните личности имаат многу стилисти кои се грижат за нивниот изглед кога се појавуваат во јавност на официјални настани и ретко си дозволуваат грешки.

Но, кога не се на црвениот тепих, и тие сакаат да бидат како сите „обични луѓе“ кои бираат удобност пред сè.

Кога шетаат со децата или одат да прават некои секојдневни активности како пазарење или спортување, познатите личности не се грижат многу за тоа што ќе кажат другите за нив.

Можеби мислат дека никој нема да ги види, но папарацо фотките ни ги прикажуваат во поинакво светло.

Без шминка, со несредени коси и во широка облека - како изгледаат славните во приватниот живот?

Ирина Шајк

kako-izgledaat-slavnite-lichnosti-koga-ne-se-na-crven-tepih-foto-02.jpg

Мила Кунис

kako-izgledaat-slavnite-lichnosti-koga-ne-se-na-crven-tepih-foto-03.jpg

Ејми Адамс

kako-izgledaat-slavnite-lichnosti-koga-ne-se-na-crven-tepih-foto-04.jpg

Тајра Бенкс

kako-izgledaat-slavnite-lichnosti-koga-ne-se-na-crven-tepih-foto-05.jpg

Дру Баримор

kako-izgledaat-slavnite-lichnosti-koga-ne-se-na-crven-tepih-foto-06.jpg

Кејт Хадсон

kako-izgledaat-slavnite-lichnosti-koga-ne-se-na-crven-tepih-foto-07.jpg

Кејти Холмс

kako-izgledaat-slavnite-lichnosti-koga-ne-se-na-crven-tepih-foto-08.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото) Помеѓу славните мажи има многу горди татковци на ќерки кои ги наследиле нивните ...
Како изгледаат ѕвездите кога се гости на свадба? (фото) Ѕвездите секогаш изгледаат гламурозно на секој свечен настан и внимаваат на секо...
Како изгледаат славните дами на плажа летово? (фото) Славните дами знаат како да уживаат во животот и одморот го користат максимално....