Рики Мартин се појави на Греми 2019 со нов стајлинг, за рака со синчето Матео (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Рики Мартин се појави на Греми 2019 со нов стајлинг, за рака со синчето Матео (фото)

Рики Мартин уште еднаш докажа дека е семеен човек, а на Греми наградите се појави со неговото синче Матео.

riki-martin-so-nov-stajling-i-za-raka-so-sincheto-mateo-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-foto-01.jpg

На Греми наградите кои се одржаа вчера вечер, латино заводникот се појави со нов стајлинг кој на сите им „падна во очи“.

Пејачот прошета на црвениот тепих рака за рака со неговиот 10-годишен син Матео, кој очигледно ја наследил неговата убавина и стил.

Облечени во црни комбинации, таткото и синот ги примамија сите погледи кон нив.

За настапот на сцена, подоцна Рики Мартин се пресоблече во целосно бел аутфит, а во публиката може да се забележи и неговиот партнер Џуан Јосеф.

riki-martin-so-nov-stajling-i-za-raka-so-sincheto-mateo-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-foto-02.jpg

riki-martin-so-nov-stajling-i-za-raka-so-sincheto-mateo-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-foto-03.jpg

Погледнете го семејството на Рики Мартин на Греми 2019:

riki-martin-so-nov-stajling-i-za-raka-so-sincheto-mateo-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-foto-04.jpg

riki-martin-so-nov-stajling-i-za-raka-so-sincheto-mateo-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-foto-05.jpg

riki-martin-so-nov-stajling-i-za-raka-so-sincheto-mateo-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-foto-11.jpg

riki-martin-so-nov-stajling-i-za-raka-so-sincheto-mateo-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-foto-13.jpg

riki-martin-so-nov-stajling-i-za-raka-so-sincheto-mateo-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-foto-08.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Шајло како момче, Анџелина без градник: Кога Џоли сака да оди на ручек... Актерката со 3 од нејзините 6 деца беше уловена во лежерно издание, иако сакаше ...
Зошто Хари и Меган Маркл ќе се селат во нов дом, на страна од Вилијам ... Тие не сакаат детето да си го растат во златен кафез, плус изгледа односите поме...
Како јакната на Кендал Џенер стана хит меме? (фото) Големата црвена јакна на Кендал Џенер направи твитерџиите да ја споредат дури со...