„Свршував додека летав“ и уште 5 сочни исповеди на ѕвездите за секс на јавно место
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Kelner 18-08-2019
КЕЛНЕР 18-08-2019


„Свршував додека летав“ и уште 5 сочни исповеди на ѕвездите за секс на јавно место

svrshuvav-dodeka-letav-i-ushte-5-sochni-ispovedi-na-dzvezdite-za-seks-na-javno-mesto-05.jpg

„Дали имаме клучеви од канцеларија? Зошто тогаш да не му бидам секретарка на една ноќ?“

svrshuvav-dodeka-letav-i-ushte-5-sochni-ispovedi-na-dzvezdite-za-seks-na-javno-mesto-01.jpg

Ѕвездите не сакаат да откриваат многу детали од интимниот живот во интервјуата, но понекогаш со мали откритија знаат да ја заскокоткаат фантазијата.

Сочни детали за искуствата со секс на јавно место:

Криси Тајген

„Летавме со прва класа на Тајланд, да ги посетиме моите родители. Двајцата бевме комплетно голи под ќебето. Беше фантастично“, изјави Криси за авантурата со нејзиниот сопруг Џон Леџенд со кој е заедно веќе 12 години, но не дозволува страста да исчезне.

svrshuvav-dodeka-letav-i-ushte-5-sochni-ispovedi-na-dzvezdite-za-seks-na-javno-mesto-02.jpg

Џејк Гиленхал

По врската со Дру Баримор, Џејк откри детали како и каде имале секс, фановите не беа среќни поради прекумерната искреност, па актерот паузираше со интервјуа еден период.

„Сакавме разноликост во врската, па имавме секс во автомобили, тоалети и во море. Единственото место каде немавме водено љубов беше хотелското лоби“, изјави Џејк тогаш.

svrshuvav-dodeka-letav-i-ushte-5-sochni-ispovedi-na-dzvezdite-za-seks-na-javno-mesto-03.jpg

Џејда Пинкет Смит

„Сакаме да ја истражуваме нашата фантазија. Дали имаме клучеви од канцеларија? Зошто тогаш да не му бидам секретарка на една ноќ? Или неочекувано само да сопреме некаде на патот кон дома... Промената е убава“, ја откри Џејда тајната на среќниот брак со Вил Смит.

svrshuvav-dodeka-letav-i-ushte-5-sochni-ispovedi-na-dzvezdite-za-seks-na-javno-mesto-04.jpg

Миранда Кер

„Да, сум имала оргазам во авион и сама и со партнер“, изјави во една пригода супермоделот.

svrshuvav-dodeka-letav-i-ushte-5-sochni-ispovedi-na-dzvezdite-za-seks-na-javno-mesto-05.jpg

Џенифер Анистон

Џенифер мрази кога ѝ поставуваат прашања за интимата, бракот и сексот, но за време на едно гостување откри дека имала секс во близина на кабината на пилотот во авион.

svrshuvav-dodeka-letav-i-ushte-5-sochni-ispovedi-na-dzvezdite-za-seks-na-javno-mesto-06.jpg

Клое Кардашијан

„Да го направите тоа на приватен џет, особено ако има други патници е забавно. Отидов во тоалетот, тој ме следеше и незабележано влеговме заедно. Сите знаеја што се случува, па кога излеговме се шегувавме на наша сметка“, изјави Клое Кардашијан.

svrshuvav-dodeka-letav-i-ushte-5-sochni-ispovedi-na-dzvezdite-za-seks-na-javno-mesto-07.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвездите споделуваат: Што би работеле ако не станеа славни? Иако сега не можете да ги замислите поинаку, сепак пред да станат славни, ѕвезди...
23-годишната ќерка на Еминем со секси фотки од Хаваи Таа е нежна и природна и луѓето ја обожаваат затоа што не е „во филм“ како други...
Познати мажи кои се посекси со брада Некои мажи со брада изгледаат како митски богови, а други како самоуверени мачо ...