Тифани Трамп, најмладата ќерка на Доналд, шета низ Белград (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavacka 20-05-2019
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


Тифани Трамп, најмладата ќерка на Доналд, шета низ Белград (фото)

Тифани Трамп се појави во Белград, Србија, облечена во лежерно издание, но со огромен број на телохранители околу неа.

tifani-tramp-najmladata-kjerka-na-donald-sheta-niz-belgrad-001.jpg

25-годишната ќерка на Доналд, Тифани Трамп деновиве ќе престојува во Србија, додека е на пролетен распуст.

Нејзината посета на Белград ја официјализираше и со Инстаграм фотка:

View this post on Instagram

Поздрав из Србије 👋🏻

A post shared by Tiffany Ariana Trump (@tiffanytrump) on

Како изгледаше Тифани додека шеташе низ Белград?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Том Круз смее да ја гледа ќерка си Сури 10 дена во месецот, но зошто н... Актерот кој е омилен на филмското платно во поглед на приватниот живот секогаш н...
Моден погодок или утка: Џеј Ло со огромен шешир, Алекс во шарено сако ... Некои ги опишаа како најдобро облечен и стилски пар, други пак, ги ставија Алекс...
Познати дами кои преживеале љубовен бродолом пред очите на јавноста, н... Познатите жени служат како пример и инспирација за многу девојки низ светот, па ...