Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото)


Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото)

Помеѓу славните мажи има многу горди татковци на ќерки кои ги наследиле нивните убави црти од нив.

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-01.jpg

Некои од познатите мажи, како Пол Вокер, Хит Леџер и Рoбин Вилијамс за жал прерано ги напуштија нивните семејства, но нивните ќерки гордо го носат нивното презиме.

Дали знаете како изгледаат ќерките на славните мажи како Бен Афлек, Дани де Вито, Џејми Оливер и многу други?

Во продолжение погледнете како изгледаат ќерките на славните мажи:

Мидоу Вокер, ќерката на Пол Вокер

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-02.jpg

Вајолет Афлек, ќерката на Бен Афлек

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-03.jpg

Ида и Грета, ќерките на Долф Лундгрен

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-04.jpg

Лили Ластри, ќерката на Роуан Аткинсон

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-05.jpg

Рене Стјуарт, ќерката на Род Стјуарт

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-06.jpg

Зелда Вилијамс, ќерката на Робин Вилијамс

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-07.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Како изгледаат славните дами на плажа летово? (фото) Славните дами знаат како да уживаат во животот и одморот го користат максимално....
Како изгледаат ѕвездите кога се гости на свадба? (фото) Ѕвездите секогаш изгледаат гламурозно на секој свечен настан и внимаваат на секо...
Ѕвездите во издание „како за до продавница“ (фото) На црвениот тепих и на официјалните настани секогаш изгледаат совршено, но какви...

Најчитани неделава