10 светски ѕвезди кои биле во врска и со мажи и со жени

Некои од најголемите светски ѕвезди не кријат дека ги привлекуваат и двата пола, па и дека низ годините биле во врска и со мажи и со жени. На списокот се Мајли Сајрус, Кристeн Стјуарт, Рики Мартин, но и уште некои за кои можеби не сте знаеле дека се бисексуалци…

10-svetski-dzvezdi-koi-bile-vo-vrska-i-so-mazhi-i-so-zheni-01.jpg

Последниве десетина година светските ѕвезди отворено зборуваат за својата сексуалност, па многу од нив не кријат дека се бисексуалци.

За некои од нив можеби знаевте дека ги привлекуваат двата пола, но некои ѕвезди ќе ви бидат изненадување. 

Во продолжение 10 светски ѕвезди кои биле во врска и со мажи и со жени:

Кристен Стјуарт

Ѕвездата на филмот „Twilight“, Кристен Стјуарт, неколку години беше во врска со актерот Роберт Патинсон.

Тие планираа и да се венчаат, пред Кристен да го изневери со режисерот Руперт Сандерс.

Брзо по ова, Кристен призна дека ја привлекуваат жени, па сега e свршена со сценаристката Дилан Мајер.

View this post on Instagram

A post shared by kristen stewart (@__kristen_stewart__fan_page)

;

Синтија Никсон

Популарната Миранда Хобс од серијата „Sex and the City“ во 2012 година се идентификуваше како бисексуалка и брзо потоа се омажи за активистката за ЛГБТ права, Кристин Мериони.

Синтија претходно беше во долга врска со Дени Мозес, со кого го има синот Семјуел Џозеф Мозес.

;

Мајли Сајрус

Мајли Сајрус беше мажена за актерот Лиам Хемсфорт, но по разводот почна врска со блогерката Кејтлин Картер.

По ова таа јавно призна дека е бисексуалка и дека се заљубува во луѓето и нивната душа, а не во нивниот пол.

Во моментов Мајли е во врска со маж.

Шајлин Вудли

Ѕвездата на филмот „Divergent“ скоро целиот живот била во врска со мажи, но пред неколку години беше во кратка врска со Исидора Горештер.

Брзо по ова, таа почна да се гледа со бекот на рагби клубот Green Bay Packers, Арон Роџерс.

https://www.instagram.com/p/CnxGDLMPDWi/?utm_source=ig_web_copy_link 

Сара Полсон

Актерката Сара Полсон за кратко време стана една од највлијателните дами во Холивуд.

Иако до 2004-та година излегуваше само со мажи, веќе не крие дека сака и жени.

Таа се гледаше со актерката Чери Џоунс, а од 2015 година е во врска со актерката Холанд Тејлор.

;

Уште 5 ѕвезди на следната страница...Би можело да ве интересира:

Познати жени кои се маќеи (и ги сакаат децата на сопрузите како свои) „Кога се венчав во Вил, знаев дека и син му е дел од нашето семејство. Потоа нау...
Ја милува по лицето, откако таа ја помина ноќта во неговиот дом – Дали Ирина Шајк е во врска со Том...  „Том ја зема Ирина со автомобилот, останаа во неговиот дом цела ноќ, а сле...
Љубовни триаголници: Како пријателите во Холивуд си ги „крадат“ партнерите? По разводот со Том Круз, Кејти Холмс почна врска со Џејми Фокс кој му беше добар...
Остана без работа поради користењето дрога, не ѝ дозволувале да јаде: Тажни детали од животот на Кеј... По бурната врска со Џони Деп, за да го преболи, Кејт Мос се вплетка во љубовен т...
Му рекле дека умира од рак, се ожени за 38 години помлада жена – Каде е и што прави денес Долф Лундг... Во 2021-ва година му рекле дека има само уште неколку години живот, но благодаре...
Познати жени кои биле жртви на семејно насилство (и отворено зборуваа за тоа) Сигурно се сеќавате на потресните фотографии од Ријана на кои пејачката е со мод...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg