23-годишната ќерка на Еминем со секси фотки од Хаваи


23-годишната ќерка на Еминем со секси фотки од Хаваи

Таа е нежна и природна и луѓето ја обожаваат затоа што не е „во филм“ како другите деца на познати личности.

23-godishnata-kjerka-na-eminem-so-seksi-fotki-od-havai-01.jpg

Хајли Скот (23) веќе има 1.5 милиони следбеници на Инстаграм. Ќерката на Еминем постојано прикачува интересни фотки од нејзиното секојдневие, а сега објави бикини фотки од Хаваи.

Следбениците постојано ѝ даваат комплименти дека таа е „нормално“ дете на позната  личност и дека не глуми како другите деца на познати.

Фотки од Хајли од Хаваи:

Други фотки од Хајли на следната страна...Би можело да ве интересира:

6-годишната Норт Вест рапува на модна ревија во Париз (видео) Ќерката на Ким и Канје изгледа решила да тргне по стапките на нејзиниот татко – ...
2-годишната ќерка на Карди Би e „мини дива“ - носи чанти од Chanel и Dior Малата привилегирана принцеза, со гардеробер на кој и некои ѕвезди ќе ѝ позавида...
12 работи што Кралицата Елизабета ги прави секој ден Животот на Британската Кралица Елизабета е многу различен од животот на „обичнит...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg