Батлерот на Дијана открива каква личност е Меган Маркл + фотки од нејзиното детство
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Батлерот на Дијана открива каква личност е Меган Маркл + фотки од нејзиното детство

Со нејзините татко, полусестра и полубрат таа денес е во многу лоши односи, но некогаш тие биле среќно семејство.

batlerot-na-dijana-otkriva-kakva-lichnost-e-megan-markl-fotki-od-nejzinoto-detstvo-01.jpg

Меган Маркл била безгрижно мало девојче кое обожавало прошетки во паркот, роденденски подароци и шарени фустанчиња. Таа секогаш била во заштитничката прегратка на нејзината мајка.

batlerot-na-dijana-otkriva-kakva-lichnost-e-megan-markl-fotki-od-nejzinoto-detstvo-03.jpg

Во медиумите излегоа фотографии од нејзиното детство од досега невиден семеен албум на нејзиниот чичко Џонсон Џозеф, кој ги достави до медиумите.

batlerot-na-dijana-otkriva-kakva-lichnost-e-megan-markl-fotki-od-nejzinoto-detstvo-04.jpg

batlerot-na-dijana-otkriva-kakva-lichnost-e-megan-markl-fotki-od-nejzinoto-detstvo-02.jpg

Инаку, неодамна батлерот на принцезата Дијана, Пол Барел, проговори за карактерот на Меган.

batlerot-na-dijana-otkriva-kakva-lichnost-e-megan-markl-fotki-od-nejzinoto-detstvo-09.jpg

Тој вели дека поранешната актерка ѝ дала нова енергија на британската монархија.

batlerot-na-dijana-otkriva-kakva-lichnost-e-megan-markl-fotki-od-nejzinoto-detstvo-10.jpg

Пол јавно ги сподели неговите впечатоци за Меган:

„Не се сомневам дека Меган е „да“ личност, oдносно личност која храбро ги граба можностите и смело чекори, личност која му вели „да“ на животот. Таа кажува што мисли и го презентира своето мислење како што би направила американска жена од денешнината, а и како што треба да биде.

Таа е поинаква од Кејт и потекнува од поинаква околина. Кејт знае дека Меган не е закана за неа и Меган е доволно зрела за да сфати дека нејзината улога е комплетно поинаква од таа на Кејт.“

Фотки од детството на Меган:

batlerot-na-dijana-otkriva-kakva-lichnost-e-megan-markl-fotki-od-nejzinoto-detstvo-07.jpg

batlerot-na-dijana-otkriva-kakva-lichnost-e-megan-markl-fotki-od-nejzinoto-detstvo-06.jpg

batlerot-na-dijana-otkriva-kakva-lichnost-e-megan-markl-fotki-od-nejzinoto-detstvo-05.jpg

batlerot-na-dijana-otkriva-kakva-lichnost-e-megan-markl-fotki-od-nejzinoto-detstvo-08.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Меган Маркл секогаш ги држи дланките споени? Споените дланки на Меган Маркл не се ниту случајност, ниту незначаен гест – всуш...
Меган Маркл, по рамните сандали, за првпат облече патики на кралска до... По низата појавувања во елегантни изданија со високи потпетици, Меган деновиве с...
Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пр... Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кр...

Најчитани неделава