Фотки + видеа: Клое и Тристан заедно го прославија првиот роденден на ќеркичката Тру


Фотки + видеа: Клое и Тристан заедно го прославија првиот роденден на ќеркичката Тру

И покрај скандалите за неверства, Клое Кардашијан не ја двои својата ќерка Тру од нејзиниот татко.

fotki-videa-kloe-i-tristan-zaedno-go-proslavija-prviot-rodenden-na-kerkickata-tru-001.jpg

34-годишната ријалити ѕвезда организираше луксузна роденденска забава за првиот роденден на ќеркичката Тру, на која го покани и Тристан.

Откако изби скандалот за неверството на Тристан со Џордин Вудс, најдобрата пријателка на Кајли, ова е првпат да биде забележан во кругот на Кардашијанс.

Клое пак, не го коментираше неговото присуство, туку само ја пренесе атмосферата низ неколку фотки.

Заедно со Тру, носеле идентични сатенски фустани во нежно сина боја.

View this post on Instagram

This color looks so good on you Khloé! 😍

A post shared by Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap) on

Атмосферата од луксузниот прв роденден на Тру низ неколку фотки и видеа:

View this post on Instagram

Khloé and True with Kim and Chicago 😘🥰🤗

A post shared by True Thompson (@itstruethompson) on

View this post on Instagram

Khloé and True 🦋

A post shared by True Thompson (@itstruethompson) on

View this post on Instagram

Tristan & true ,,❤

A post shared by kim kardashian west💎 (@tokimkardashian) on

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати фаци кои не се поднесуваат, а се сликале заедно Голем дел од славните личности се егоцентрични. Не сакаат да го споделат ни возд...
Фотки од првиот роденден на Чикаго Вест со тема „Алиса во земјата на ч... Пред десетина дена, Ким Кардашијан и Канје Вест организираа забава за првиот род...
Џејми Дорнан ќе стане татко по 3 пат: „На сопругата секој ден ѝ велам ... Актерот проговори за најважната улога во неговиот живот и за тоа што за него пре...