Црвениот разголен фустан кој ќе го одбележи Кански 2019 (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Црвениот разголен фустан кој ќе го одбележи Кански 2019 (фото)

Канскиот Филмски Фестивал ги привлекува ѕвездите од целиот свет, односно ја тера Холивудската елита да го покаже своето чувство за мода и префинетост.

crveniot-razgolen-fustan-koj-ke-go-odbelezi-kanski-2019-001.jpg

Алесандра Амбросио дефинитивно оваа година го износи фустанот кој привлече најголемо внимание, а изгледа земала лекции од појавувањето на Бела Хадид во 2016-та.

Заедно со златните сандали, црвениот, лелеав и асиметричен фустан беше апсолутен погодок за креирање на изглед кој долго ќе се памети.

Како изгледаше 38-годишниот модел на Кански?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди кои имале ФБИ досие, но ретко кој знае Низ годините, ФБИ имаат собрано тајни информации за милиони луѓе ширум светот, а...
Каде се и што прават децата на озлогласениот Чарлс Менсон? Мрачниот Чарлс Менсон, колку и да ни изгледа неверојатно, е нечив татко. Сепак, ...
Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот ... Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа годин...