Несредени веѓи, дебели нозе: Познати дами што си ги покажуваат маните на Инстаграм
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Несредени веѓи, дебели нозе: Познати дами што си ги покажуваат маните на Инстаграм

Од мали гради до стрии и целулит, овие дами самоуверено ги прикажуваат своите несовршености.

nesredeni-vegji-debeli-noze-poznati-dami-shto-si-gi-pokazhuvaat-manite-na-instagram-01.jpg

Во свет каде се промовира Фотошоп, операции и Инстаграм совршенство, овие познати дами се вистинско освежување.

Тие не само што ги прифаќаат своите мани, туку и јавно ги покажуваат.

Кои познати дами имаат ваква храброст?

Дру Баримор – несредени веѓи

Деми Ловато – полнички нозе

https://www.instagram.com/p/1nINpgOKir/?utm_source=ig_embed

Аријана Гранде – мали гради

Криси Тајген – стрии

Уште 4 дами на следната страна...Би можело да ве интересира:

Познати мажи кои се посекси со брада Некои мажи со брада изгледаат како митски богови, а други како самоуверени мачо ...
Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...
Познати парови кои си личат како да се брат и сестра Без разлика дали станува збор за сините очи или за идентичната насмевка, тие нев...

Најчитани неделава