Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото)


Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото)

Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а најновата фотка потврдува и дека си ја носи на работа со себе.

kylie-jenner-si-ja-nosi-kjerkichkata-na-rabota-i-pozira-so-nea-na-pauza-foto-01.jpg

21-годишанта милијардерка е мајка на 1-годишната Сторми вели дека сака да поминува многу време со ќеркичката, па почнала да си ја носи со себе кога работи.

На нејзиниот Инстаграм профил, таа сподели стари фотки кои ги направила со ќеркичката на пауза од снимањето за нејзиниот бренд Kylie Skin.

Облечена во розова бањарка малечката ќерка на Кајли позира во прегратките на нејзината мајка пред огледало.

Претходно Кајли исто така ја има носено Сторми на снимањата и фотосесиите и на паузи позира со неа.

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Енрике Иглесијас откри како ќе се вика третото дете – ќеркичката ќе има руско име На 30-ти јануари, Енрике и Ана го добија нивното трето дете, а дури сега го откр...
Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото) Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на...
„Веќе не мора да се кријам со чанти“ – Кети Пери очекува бебе со Орландо Блум (фото+видео) Во тизерот кој го објави како најава за новата песна, фановите претпоставија дек...

Спонзорирани линкови: