Џеј Ло си ја зема наградата за модна икона облечена во дводелен црвен фустан (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Џеј Ло си ја зема наградата за модна икона облечена во дводелен црвен фустан (фото)

Низ годините Џеј Ло се има појавено во многу неверојатни и незаборавни аутфити, па заслужено таа ја доби наградата за модна икона.

j-lo-ja-dobi-nagradata-za-modna-ikona-oblechena-vo-celosno-crvena-kombinacija-foto-01.jpg

Џенифер Лопез ја доби наградата за модна икона на CFDA модните награди, а на црвениот тепих во Њујорк се појавија уште многу стилски ѕвезди.

j-lo-ja-dobi-nagradata-za-modna-ikona-oblechena-vo-celosno-crvena-kombinacija-foto-02.jpg

За најголемиот моден настан, Џеј Ло беше облечена во дводелна црвена креација на Ralph Lauren, која ја комбинираше со црвена чанта и црвени сандали.

Џеј Ло им се заблагодари на сите дизајнерски куќи како Oscar de la Renta, Versace, Dolce and Gabbana, Gucci, кои ѝ овозможиле да заблеска во нивните креации низ годините, комбинирајќи улична и висока мода.

Покрај нив, пејачката им се заблагодари на нејзините деца, како и на вереникот Алекс, кој е постојано покрај неа и го гледа како најголема поддршка, бидејќи според неа, прави да се чувствува како најубавата личност во светот.

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Ло го надмина Алекс – му подари винтиџ автомобил од 200.000 долари... Тој неа ѝ купи Porsche од 140.000 долари, но Џеј Ло го „надмина“ со персонализир...
Сите аутфити кои Меланија Трамп ги носеше на 4-дневната посета на Јапо... Меланија Трамп го придружуваше нејзиниот сопруг Доналд на 4-дневна посета на Јап...
Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот ... Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа годин...