Како изгледа една обична вечер на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам?


Како изгледа една обична вечер на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам?

Овие денови е навистина бурно во кралскиот дворец. Од гласините за аферата на Вилијам, до кавгата помеѓу него и Хари и секојдневните кралски должности, веројатно претпоставувате дека Кејт и Вилијам ретко наоѓаат миг за мир и опуштање. Но, кога кажале што прават кога се дома, одговорот ги изненадил сите.

kako-izgleda-edna-obicna-vecer-na-kate-middleton-i-princot-vilijam-1.jpg

Имено, кај војводата и војвотката од Кембриџ не станува збор за никакви скапи излегувања и вечери. Тие всушност порачуваат храна и гледаат Нетфликс.

„За Кејт нема ништо поубаво од тоа да порача индиска храна и да јаде на каучот додека гледа некоја серија на Нетфликс со Вилијам“, изјавил еден од изворите.

kako-izgleda-edna-obicna-vecer-na-kate-middleton-i-princot-vilijam-2.jpg

Сигурно и вам ве изненадува што сите имаме толку многу сличности со парот кој сепак живее многу поразличен, гламурозен живот.

Веројатно се прашувате и што гледаат Вилијам и Кејт на Нетфликс. Според изворот, на секои неколку недели познатиот пар одвојувал вечер за да изгледа неколку епизоди од серијата „Игра на тронови“. Неодамна заедно ја изгледале и серијата „Bodyguard“.

Според ова, можеме да кажеме дека сите одбираме серии со кои можеме да се поврземе, а сигурно се чувствувате убаво кога ќе го замислите кралското семејство седнато пред телевизор со кутија храна, како ужива во новата епизода од омилената серија.

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кејт и Вилијам уживаат во природа со децата, а принцот Луи ги направи првите чекори (фото) Кејт и Вилијам викендов уживаа со децата на игралиште во шума и не пропуштија да...
Нови фотки од принцот Луи за неговиот прв роденден - фотограф е Кејт Мидлтон Кејт Мидлтон е аматерски фотограф, но редовно ги фотографира нејзините деца, па ...
Амал Клуни во кариран комплет на вечера со Џорџ во Рим (фото) Амал и Џорџ Клуни не го запоставуваат нивниот однос никогаш и редовно одат на ро...