Ева Лонгорија со сопругот и синчето го продолжи одморот во Марбеља, Шпанија (фото)


Ева Лонгорија со сопругот и синчето го продолжи одморот во Марбеља, Шпанија (фото)

Откако уживаше со семејството неколку дена во Барселона, Лонгорија го продолжи одморот во Марбеља, Шпанија.

eva-longorija-so-soprugot-i-sincheto-go-prodolzhi-odmorot-vo-marbella-shpanija-foto-01.jpg

Ева Лонгорија решила периодов да се посвети на семејството, па заедничкото време го поминуваат на одмор во Шпанија.

Откако уживаа во убавините на Барселона, заедно со сопругот и синчето тие го продолжија одморот во Марбеља, нејзината омилена дестинација, каде го помина одморот и минатата година.

44-годишната мајка го покажа згодното тело на плажа, додека се шеташе со синчето, облечена во бело монокини и шешир.

View this post on Instagram

#VacationMode 🍹🌞👙

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Среќните родители се радувале на првите чекори на нивното синче направени на плажа во Марбеља, а подоцна биле забележани на вечера во Стариот град Марбеља.

Ева Лонгорија на одмор во Марбеља:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ева Лонгорија во жолт комплет позира на плажа во Кан со 10-месечното с... По повод Канскиот фестивал на кој таа присуствува секоја година, овојпат Ева Лон...
11 фото докази што сè работат асистентите на ѕвездите Од местење на чевлите на ѕвездите до држење на храната и организирање на патувањ...
Ева Лонгорија на одмор со сопругот и синчето во Шпанија – омилената ле... Минатата година уживаше на одмор со сопругот во Марбеља, а оваа година го прошет...