Одмаздата на Лиам Хемсворт - Среќен со новата девојка во јавност (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Одмаздата на Лиам Хемсворт - Среќен со новата девојка во јавност (фото)

Откако Мајли Сајрус јавно го понижи Лиам Хемсворт и побара развод од него, а еден ден потоа беше интимна со новата девојка, Лиам покажа дека знае да го возврати ударот.

odmazdata-na-liam-hemsvort-srekjen-so-novata-devojka-vo-javnost-foto-001.jpg

Во текот на врската со Мајли, Лиам никогаш не покажуваше емоции и страсти, напротив, беше воздржан на сите заеднички појавувања.

Но, неколку недели по целата драма со Мајли, среќата ја најде во рацете на црвенокосата млада актерка Медисон Браун, па овојпат не се штедеше од папарацо фотките.

Првото појавување на парот изгледаше вака:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Развод по 25 години, афера со мажена жена: Која е љубовницата на Џеф Безос? Само неколку часа пред американските медиуми да ја обелоденат неговата љубовна а...
Девојка се омажи за мажот што ѝ го спаси животот при масовното пукање во Лас Вегас Љубовта понекогаш има чудни патишта, а оваа љубов се родила при еден од најголем...
Познати парови кои имале „секс без обврски“ На секој може да му се случи да се напие малку повеќе и да заврши во к...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава