Одмаздата на Лиам Хемсворт - Среќен со новата девојка во јавност (фото)


Одмаздата на Лиам Хемсворт - Среќен со новата девојка во јавност (фото)

Откако Мајли Сајрус јавно го понижи Лиам Хемсворт и побара развод од него, а еден ден потоа беше интимна со новата девојка, Лиам покажа дека знае да го возврати ударот.

odmazdata-na-liam-hemsvort-srekjen-so-novata-devojka-vo-javnost-foto-001.jpg

Во текот на врската со Мајли, Лиам никогаш не покажуваше емоции и страсти, напротив, беше воздржан на сите заеднички појавувања.

Но, неколку недели по целата драма со Мајли, среќата ја најде во рацете на црвенокосата млада актерка Медисон Браун, па овојпат не се штедеше од папарацо фотките.

Првото појавување на парот изгледаше вака:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Развод по 25 години, афера со мажена жена: Која е љубовницата на Џеф Б... Само неколку часа пред американските медиуми да ја обелоденат неговата љубовна а...
„Неискрени се и ме бркаат од животот“ – Таткото на Меган го критикува ... Таткото на Меган Маркл, Томас Маркл, наводно ја моли својата ќерка да му дозволи...
„Најгрдите“ холивудски разводи што предизвикаа најмногу врева Разводот е навистина тежок период, но кога на тоа ќе додадете скандали и битка з...