Правила кои престанаа да важат за Меган Маркл откако се откажа од титулата


Правила кои престанаа да важат за Меган Маркл откако се откажа од титулата

Сега кога Меган Маркл има право да живее по свои правила, многу од кралските рестрикции пропаѓаат во вода.

pravila-koi-prestanaa-da-vazat-za-megan-markle-otkako-se-otkaza-od-titulata-001.jpg

Официјално, откако Меган се откажа од титулата, сега конечно смее:

Да работи што сака

pravila-koi-prestanaa-da-vazat-za-megan-markle-otkako-se-otkaza-od-titulata-05.jpg

Да покажува емоции кон Хари и во јавност

Да не се облекува формално, туку лежерно како и претходно

pravila-koi-prestanaa-da-vazat-za-megan-markle-otkako-se-otkaza-od-titulata-03.jpg

Да се врати на социјалните мрежи

pravila-koi-prestanaa-da-vazat-za-megan-markle-otkako-se-otkaza-od-titulata-02.jpg

Да користи лакови за нокти во темни бои

Да се потпишува и да дели автограми

Да патува и пазарува сама

Да излезе во јавност со голи нозе, без хулахопки

pravila-koi-prestanaa-da-vazat-za-megan-markle-otkako-se-otkaza-od-titulata-04.jpg

Да прифати подароци од фанови

Да си прави селфи

pravila-koi-prestanaa-da-vazat-za-megan-markle-otkako-se-otkaza-od-titulata-01.jpg

Да ги прекрстува нозете и да седи како што сака

pravila-koi-prestanaa-da-vazat-za-megan-markle-otkako-se-otkaza-od-titulata-06.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како Меган Маркл и принцот Хари му се најдоа на мета на Доналд Трамп? Американскиот претседател се огласи на Твитер дека нема да им плаќа обезбедување...
Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пролет 2019-та Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кр...
Зошто Меган Маркл секогаш ги држи дланките споени? Споените дланки на Меган Маркл не се ниту случајност, ниту незначаен гест – всуш...

Најчитани неделава