Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото)

Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајли носеа шик стајлинзи на семејна вечера.

kajli-djener-se-sheta-so-tato-t-e-so-mama-kejtlin-djener-foto-01.jpg

Кајли Џенер (22) изгледаше шик со долг жолт мантил за време на вечера во Малибу со нејзиниот татко Брус Џенер, кој пред неколку години го смени полот и стана жена Кејтлин Џенер.

За оваа пригода Кејтлин беше облечена во фустан со тигрест дезен и високи потпетици.

Кајли и Кејтлин беа придружувани и од некои нивни пријатели.

Инаку, Кајли, заедно со сестра ѝ Кендал Џенер, нивниот татко го нарекуваат херој. 

Фотки од нивното излегување:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Меган Фокс со Машин Ган Кели во Грција на одмор - не можат да се наситат еден на друг (фото) Уште еден доказ дека Грција е замислата за совршен одмор за холивудските ѕвезди....
Кајли Џенер, Анџелина Џоли: Како ќе изгледаа славните дами ако имаа тенки усни? (фото) Од Меган Фокс до Памела Андерсон, како би изгледале славните дами ако наместо по...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg