Ријана одлично се забавува со дечкото на одмор на Барбадос (фото)


Ријана одлично се забавува со дечкото на одмор на Барбадос (фото)

Возење џет ски, бакнежи и водени лудории... Ријана дефинтивино знае како да се забавува, ужива во родниот Барбадос со A$AP Rocky.

rijana-odlichno-se-zabavuva-so-dechkoto-na-odmor-na-barbados-foto-01.jpg

Изгледа како Ријана навистина да пронајде љубов. Таа со момчето, раперот A$AP Rocky, ужива на одмор во родниот Барбадос.

32-годишната пејачка беше фотографирана како се бакнува со A$AP Rocky на луксузна јахта, а потоа и како се забавуваат со водени лудории.

Од прегратки до возење џет ски, Ријана очигледно ужива во друштвото на нејзината посилна половина и уште неколку нивни пријатели.

rijana-odlichno-se-zabavuva-so-dechkoto-na-odmor-na-barbados-foto-02.jpg

Во мини зелено фустанче прејачката изгледа одлично.

Прочитајте и Ријана речиси маскирана се шета со новото момче низ Њујорк (фото)

Фотки од одморот на Ријана:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотошоп аларм: Ријана има вишок палец на фотките од карневалот Фановите на Ријана се збунети од фотката на која пејачката има два нокта на пале...
Ријана речиси маскирана се шета со новото момче Ејсап Роки низ Њујорк (фото) Парот за првпат е фотографиран како шета заедно низ њујоршките улици. Ријана изг...
Ријана - влакна на нозете: Ѕвезди кои немаат комплекси за својот изглед Сиена Милер ги обожава своите мали гради, а актерот Винс Вон не се срами од дефо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg