Позира во танга, јаде помфрит – Џорџина го живее сонот на рајски одмор со Роналдо и децата (фото)

Изгледа Роналдо „пуштил душа“, па конечно им дозволил да јадат брза храна на саканите за време на рајскиот одмор, каде семејството има плажа само за себе, уживаат во масажи, спорт и забава во вода.

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-01.jpg

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез изгледа како постојано да се на рајски одмор во приватни ресорти, откако се преселија во Саудиска Арабија.

Сега таа објави нови фотки од нивниот тековен одмор заедно со децата, каде уживаат во моментите поминати заедно.

Таа се фали со нејзиното секси тело во танга бикини, а на неа секогаш има по неколку парчиња луксузен накит.

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-13.jpg

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-19.jpg

Тато Роналдо пак, посветено игра игри и црта со најмалите деца, се бања и спортува со постариот син, но и ужива во рајската глетка на приватната плажа со згодната партнерка во прв план.

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-05.jpg

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-02.jpg

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-12.jpg

Масажи, бањање во џакузи, семејна игра, прегратки во кревет - Џорџина и Кристијано го живеат животот од соништата со 5-те деца. 

А изгледа, кога се на одмор, на Џорџина и на децата им е дозволено да се почестат со брза храна, бидејќи вообичаено Роналдо ја забранува оваа храна во нивниот дом. 

Прочитајте и По секој сладолед мора да вежбаат – и уште 6 строги правила што децата на Роналдо мора да ги почитуваат

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-11.jpg

Погледнете повеќе фотографии од нивниот одмор:

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-04.jpg

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-03.jpg

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-10.jpg

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-17.jpg

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-20.jpg

pozira-vo-tanga-jade-pomfrit-djordjina-na-rajski-odmor-so-ronaldo-i-decata-na-plazha-samo-za-niv-18.jpg

Продолжува на следната страница... Би можело да ве интересира:

Познати жени кои се маќеи (и ги сакаат децата на сопрузите како свои) „Кога се венчав во Вил, знаев дека и син му е дел од нашето семејство. Потоа нау...
Џорџина го покажа секси задникот додека ги вежба децата на Роналдо – по стапките на тато од мали ноз... 6-годишните близнаци кои Роналдо ги доби од сурогат, очигледно мора да се во фор...
Џорџина Родригез на Инстаграм среќна, во живо пак намќореста кога Роналдо ѝ се обраќа на одморот во ... „Што е првото нешто што го видовте?“ –  ги прашува твитерџиите Џорџина Родр...
Анџелина Џоли разочарана: Биолошката ќерка ѝ го сврте грбот – ќе се сели кај татко ѝ Шајло Џоли Пит во мај годинава ќе наполни 18 години, а планира да се пресели кај...
„Мислам дека не ја сакав кога се роди“ - Бредли Купер искрен за ќерка му Леа „Бев фасциниран од ќерка ми, сакав да се грижам за неа, но не ги разбирав другит...
„Татко ми ми ги земаше сите пари, ме удираше и ми забрануваше да спијам“: Тажното детство на Меколи ... „Ми велеше ’Ако не глумиш добро, ќе те удрам‘. Татко ми беше насилен – и психичк...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg