Славни личности кои драстично си го променија изгледот во последната деценија
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Славни личности кои драстично си го променија изгледот во последната деценија

Адел, Кајли Џенер, Џастин Бибер - некои славни личности направија огромни промени во изгледот изминативе 10 години.

slavni-lichnosti-koi-drastichno-si-go-promenija-izgledot-vo-poslednata-decenija-01.jpg

2011-та можеби не ни изгледа така далечна, но оттогаш помина дури цела деценија. А, во текот на 10 години можат да се променат многу нешта.

Најпопуларните личности на планетата постојано се присутни во медиумите и на социјалните мрежи, па обично не ја забележуваме промената во нивниот изглед. Сепак, кога ќе погледнете нова и фотографија од пред 10 години, нивната трансформација станува повеќе од очигледна.

Некои славни, како Џастин Бибер или Кендал Џенер, беа само деца пред една деценија, па не е ни чудно што денес изгледаат сосема поразлично. Некои, пак, како Адел, направија огромни промени во животните навики, па денес изгледаат подобро од кога било.

Погледнете ги славните кои драстично го променија својот изглед во последнава деценија:

Аријана Гранде

slavni-lichnosti-koi-drastichno-si-go-promenija-izgledot-vo-poslednata-decenija-02.jpg

Коди Симпсон

slavni-lichnosti-koi-drastichno-si-go-promenija-izgledot-vo-poslednata-decenija-03.jpg

Клои Кардашијан

slavni-lichnosti-koi-drastichno-si-go-promenija-izgledot-vo-poslednata-decenija-04.jpg

Ким Кардашијан

slavni-lichnosti-koi-drastichno-si-go-promenija-izgledot-vo-poslednata-decenija-05.jpg

Џастин Бибер

slavni-lichnosti-koi-drastichno-si-go-promenija-izgledot-vo-poslednata-decenija-06.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Кои машки ѕвезди се меѓу највисоките во Холивуд? Ви откриваме кои се десетте машки ѕвезди на филмот, чија висина им е дополнителе...
Славни дами кои не јадат месо Вегетаријанството стана многу популарен начин на живот во последно време и се чи...
Славни мажи кои имале афери со дадилки Тешко е да се остане верен во Холивуд, тоа веќе на сите ни е добро познато. Секо...

Најчитани неделава