Ким Кардашијан е пример дека жената е најсекси откако ќе те остави (фото)


Ким Кардашијан е пример дека жената е најсекси откако ќе те остави (фото)

Со фустан што ја истакнува нејзината фигура на песочен часовник и со микро чантичката со која се опседнати модните блогерки периодов, Ким ги „лечи“ љубовните рани.

kim-kardashijan-e-primer-deka-zhenata-e-najseksi-otkako-kje-te-ostavi-foto-01.jpg

Нејзиниот љубовен живот е во хаос, поднесе документи за развод и става крај на бракот со Канје Вест, но изгледа подобро од кога било.

Ким Кардашијан (40) ја истакна својата фигура на песочен часовник во бел фустан на вечера во Лос Анџелес.

И додека има голема драма околу нејзиниот развод, таа изгледа одлично. Носи металик тренди микро чанта и транспарентни чевли.

Инаку, Канје наводно го променил својот телефонски број и ја прекинал секоја комуникација со Ким, односно со неа прифаќа да комуницира само преку телохранителите.

Но, тој останува во контакт со нивните 4 деца за кои дадилките им помагаат при преминот од домот на Ким кај Канје и обратно.

Кога Ким ќе се дотера за излегување:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Само Ким Кардашијан може да изгледа вака секси кога учи право (фото) Дали Ким на 40 години може да ја добие титулата „најсекси студентка“? Таа мами в...
Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костарика (фото) Ким Кардашијан со ќеркичката Норт им се придружи на Кортни и нејзиниот бивши, Ск...
Ким Кардашијан објави фотка од мајка ѝ Крис Џенер во бикини и ги разбесни твитерџиите „Да се биде слаб не е цел, да се биде самоуверен во својата кожа по породувањето...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg