Бред Пит (57) непрепознатлив – ја напушта болницата во инвалидска количка по стоматолошки зафат (фото)


Бред Пит (57) непрепознатлив – ја напушта болницата во инвалидска количка по стоматолошки зафат (фото)

Дали Бред Пит бил на избелување на забите пред Оскарите или се работи за посериозен стоматолошки зафат? Актерот „уловен“ како ја напушта болницата во инвалидска количка.

bred-pit-neprepoznatliv-ja-napushta-bolnicata-vo-invalidska-kolichka-po-stomatoloshki-zafat-foto-01.jpg

Ако некој не ви каже дека се работи за Бред Пит нема шанси да го познаете, зарем не? Сепак, Бред Пит не успеа да се скрие и овојпат од будното око на медиумите. 

Тој во средата беше фотографиран на излегување од медицинскиот центар во Беверли Хилс во инвалидска количка, откако претходно бил на стоматолог.

На фотографиите што ги објави Page Six, 57-годишниот актер го гледаме заедно со неговиот телохранител.

Пит се појави целосно маскиран, со црн дуксер, маска за лице и огромни очила, па ако некој не ви каже дека тоа е познатиот актер, воопшто нема да го препознаете.

brad-pitt-leaves-the-dentist-in-a-wheelchair-159.jpg

Иако не се знае точно каква процедура поминал Бред Пит, сепак е јасно дека морал да биде испратен од болницата во количка, поради веќе утврдената политика во медицинските центри во САД, која се користи за да се избегне каква било повреда кај пациентите при напуштање на болниците.

brad-pitt-leaves-the-dentist-in-a-wheelchair-163.jpg

Како што беше претходно најавено, Бред Пит заедно со Харисон Форд, Хали Бери и Рис Витерспун, ќе биде меѓу водителите на годинешното доделување на Оскарите, што треба да се оддржи на 25-ти април годинава, па можеби целата оваа процедура опфаќала само избелување на забите, кој би знаел...

brad-pitt-leaves-the-dentist-in-a-wheelchair-164.jpg

Од друга страна, Пит е топ тема во медиумите поради разводот со Анџелина Џоли, кој веќе со години се провлекува низ судниците и во моментов се смета за една од најдолгите судски борби во историјата на Холивуд.

Неодамна, дел од медиумите пишуваа дека Џоли и децата ќе се појават на суд и ќе сведочат дека Пит бил семеен насилник. Ова е инаку нов пресврт во битката што познатиот холивудски пар со години ја води за старателство над нивните деца.

brad-pitt-leaves-the-dentist-in-a-wheelchair-161 (1).jpg

Информациите за сведочењата на Џоли и на децата ги изненадија сите, затоа што досега не биле поднесени никакви обвиненија против актерот за насилство за време на нивниот брак, ниту пак има било какви полициски записи за насилство. Како ќе се разрешат работите, останува да видиме.

brad-pitt-leaves-the-dentist-in-a-wheelchair-158.jpg

Б. С. Б. | Црнобело / фото: Page Six

Би можело да ве интересира:

Синот на Анџелина Џоли сведочи против Бред Пит и сака да го отстрани презимето од татко му Бракоразводната постапка трае веќе 5 години, а сега и 19-годишниот Медокс излезе...
Бред Пит кај Анџелина Џоли дома првпат по разводот, па Џоли со маска излезе со ќерка ѝ Изгледа некогашните сопружници конечно ја закопаа воената секира - Бред мина 2 ч...
Бред Пит дури и со пунџа беше најсекси маж на Оскарите 2021 - стана хит на Твитер (фото) „Буквално станав и ѝ аплаудирав на пунџата на Бред Пит“, беше само еден од забав...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg