Болната причина зошто раскинаа Џеј Ло и Алекс Родригез


Болната причина зошто раскинаа Џеј Ло и Алекс Родригез

„Џеј Ло и порано била во тешки ситуации, таа не е од оние кои се затвораат дома и плачат“, вели изворот кој открива зошто поп дивата ставила крај на романсата со Алекс Родригез.

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-01.jpg

Разделбата на Џенифер Лопез и Алекс Родригез ги заинтригира фановите, а сега во американските медиуми осамнаа информации како и зошто парот ја донел таа одлука.

Во магазинот People осамна приказна во која се наведуваат причините за крајот на нивната љубовна врска.

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-05.jpg

Крајната одлука наводно ја донела Џеј Ло затоа што не можела комплетно да му верува на Алекс. „Таа се чувствуваше мизерно“, изјави извор близок до пејачката. „И сметаше дека не е во нејзин интерес да остане со Алекс“, додава тој.

„Лопез инсистираше да се разделат затоа што меѓу нив постоеја многу нерешени проблеми“.

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-02.jpg

Дополнително на ова влијаело и тоа што минувале многу време заедно во периодот на пандемијата, а двајцата не биле навикнати на таков животен стил.

„Двајцата сакаа да минуваат време заедно како семејство, но им беше тешко да ја одржат специјалната искра помеѓу нив затоа што се гледаа секој ден за разлика од преходно кога Џеј Ло имаше патувања, настапи и турнеи“.

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-11.jpg

„Проблем беа и гласините за неверство. Без разлика дали тој ја изневерил или не, не е важно, таа нема да толерира во себе да има страв од неверство.“

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-03.jpg

Изворот додава дека тие ќе се обидат да останат во пријателски односи и да се почитуваат еден со друг, но дека ќе тргнат по различни патишта.

Парот кој беше заедно од 2017 година, а се сврши во 2019 вели: „Сфативме дека подобро функционираме како пријатели и се надеваме дека ќе продолжиме така со поддршка и соработка еден со друг. Си посакуваме сѐ најдобро еден на друг“.

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-04.jpg

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-13.jpg

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-12.jpg

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-10.jpg

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-09.jpg

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-08.jpg

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-07.jpg

bolnata-prichina-zoshto-raskinaa-djej-lo-i-aleks-rodrigez-06.jpg

Прочитајте и Мајка ѝ е коцкар, татко ѝ е скиентолог: 12 мрачни тајни за животот на Џенифер Лопез

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Џеј Ло во дуксер и штикли на божиќен шопинг со Алекс Родригез Џенифер Лопез облечена во Gucci дуксер од 1.400 долари, беше забележана заедно с...
Џеј Ло на прошетка со ќерките на Алекс Родригез во Беверли Хилс Врската на Џенифер Лопез и Алекс Родригез станува сè поцврста и посериозна како ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg